برندسازی

برندسازی نقش مهمی در افزایش کیفیت تولیدات صنایع‌دستی هنرمندان دارد

پایگاه خبری دنیای برند، نشست مشترک رئیس جهاددانشگاهی استان با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سعید طالبی پور، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به اهمیت برندسازی تولیدات صنایع‌دستی در استان گفت: برندسازی نقش مهمی در افزایش کیفیت تولیدات صنایع‌دستی هنرمندان این استان دارد.

وی اظهار کرد: پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری و صنایع‌دستی در نقاط مختلف استان نیازمند همکاری حوزه‌های علمی از جمله جهاددانشگاهی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: طرح‌های دانش‌بنیان و خلاق در حوزه گردشگری توسط دولت حمایت ویژه می‌شود.

طالبی پور بابیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد قابلیت بالایی در حوزه طبیعت‌گردی و گردشگری روستایی دارد، ادامه داد: آموزش جوامع محلی نقش مهمی در سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری بخصوص ایجاد بوم‌گردی در روستاها هدف گردشگری دارد.

وی بیان کرد: ما این آمادگی را داریم تا با بهره گیری از توانمندی های جهاد دانشگاهی همکاری متقابلی را زمینه های پژوهشی، گردشگری و آموزشی داشته باشیم.

Branding plays an important role in increasing the quality of artists handicrafts 01 - برندسازی نقش مهمی در افزایش کیفیت تولیدات صنایع‌دستی هنرمندان داردسید داود موسویان، رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: جهاد دانشگاهی دوره‌های آموزشی برای ایجاد طرح‌های اقتصادی در روستاها برگزار می‌کند.

وی افزود: جهاد دانشگاهی آماده همکاری با اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

موسویان بیان کرد: در صورت استقبال علاقه‌مندان رشته‌های مرتبط با حوزه گردشگری در جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی می‌شود.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

Isfahan handicrafts are a competitive advantage 310x165 - صنایع‌دستی اصفهان یک مزیت رقابتی است

صنایع‌دستی اصفهان یک مزیت رقابتی است

پایگاه خبری دنیای برند، در میان دغدغه‌ها و چالش‌های موجود در حوزه زیست‌محیطی و آلودگی …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x