برند اپل

برند اپل این ماه یک رویداد مجازی برگزار می‌کند

پایگاه خبری دنیای برند، برند اپل اعلام کرده است که یک رویداد مجازی را در تاریخ ۷ مه(۱۸ اردیبهشت) و پیش از برگزاری منفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل(WWDC) میزبانی خواهد کرد که احتمالا بر روی آیپدها متمرکز خواهد بود.

تنها چند هفته دیگر تا برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل باقی مانده است، اما گویا این شرکت نمی‌تواند تا آن زمان برای اعلام خبرهای بیشتری از کارهای خود صبر کند.

در همین راستا یک رویداد مجازی را برای تاریخ هفتم مه ۲۰۲۴(۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی کرده است.

کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل(WWDC) کنفرانسی است که به شکل سالیانه در کالیفرنیا و توسط شرکت اپل برگزار می‌شود. این کنفرانس در ابتدا توسط اپل به منظور نمایش نرم‌افزارها و فناوری‌ها به توسعه‌دهندگان برگزار می‌شد. تعداد شرکت‌کنندگان در hdk کنفرانس بین ۲۰۰۰ تا ۴۲۰۰ نفر متغیر است. اگرچه استیو جابز فقید در سال ۲۰۰۷ اعلام کرد که تعداد شرکت‌کنندگان در این کنفرانس ۵۰۰۰ نفر بوده‌ است.

اکنون اعلام شده است رویدادی که اپل قصد دارد قبل از این کنفرانس برگزار کند، به صورت مجازی برگزار خواهد شد و از ساعت ۱۰ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی(۱۷:۳۰ به وقت ایران) شروع می‌شود، در وبسایت اپل و برنامه اپل تی‌وی(Apple TV) و احتمالاً یوتیوب پخش خواهد شد.

طبق معمول، اپل به طور کامل در مورد آنچه که باید از این رویداد انتظار داشته باشیم، اظهار نظر نکرده است. با این حال، تصویر متحرکی که اعلامیه این رویداد گنجانده شده است، دستی را نشان می‌دهد که یک قلم اپل را در مرکز لوگوی رنگارنگ آن در دست گرفته است. این نشان می‌دهد که این رویداد به احتمال زیاد بر روی آیپد(iPad) متمرکز است.

مدتی است که شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه اپل در ماه مه احتمالاً آیپد پرو و آیپد ایر را در چند اندازه با تراشه‌های M۳ و M۲ به‌ روز می‌کند، پخش شده است.

انتظار می‌رود این شرکت نمایشگرهای OLED را به آیپد پرو بیاورد، در حالی که یک آیپد ایر بزرگ‌تر ۱۲.۹ اینچی را به خط تولید خود اضافه می‌کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک صفحه کلید جادویی جدید برای آیپد پرو و یک قلم جدید نیز ممکن است در راه باشد.

در هر صورت، بیش از دو سال از معرفی آخرین آیپد ایر و حدود ۱۸ ماه از عرضه آیپد پروهای مجهز به تراشه M۲ می‌گذرد، بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که هر دوی آنها به‌روز شوند.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

شبکه اجتماعی ایکس

خداحافظی با لایک‌های عمومی در ایکس: ایلان ماسک به دنبال تشویق به تعامل بدون قضاوت

در اقدامی غافلگیرکننده، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایکس (توییتر سابق)، اعلام کرد که قابلیت مشاهده لایک‌های عمومی از پروفایل‌های کاربران در این پلتفرم حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *