رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال

راز موفقیت رسانه در دنیای دیجیتال: رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال

رویداد “شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال” در روز پنجشنبه سوم خرداد ۱۴۰۳، دروازه ورود شما به دنیای استراتژی‌های قدرتمند، ابزارهای نوین و تکنیک‌های بی‌نظیر برای فتح قله‌های موفقیت در این عرصه خواهد بود.

دنیای برند، فرصتی طلایی برای علاقه‌مندان به رسانه، دیجیتال مارکتینگ و فروش تا با حضور در کنار اساتید برجسته و مطرح این حوزه‌ها، گامی بلند در مسیر تسلط بر دنیای پیچیده رسانه های دیجیتال بردارند.

سخنرانان رویداد

رحیم کرمی «سردبیر رویداد»، رضا گلشنی «آقای فروش ایران»، جواد نبوتی «صاحب امتیاز و مدیر مسئول صفحه اقتصاد»، اسماعیل نورمحمدی «بنیانگذار کیوردچی» و تقی مولوی«هم بنیانگذار شرکت اینتن» از سخنرانان این رویداد هستند.

پنل تخصصی رویداد

پنل رویداد با مدیریت محسن غلام پور و با حضور حمیدرضا محمودی، مدیرعامل فست کلیک (طاووس)، مجید منوچهری، جانشین مدیرعامل افیلیو و هادی شریفی، مدیرعامل رپورتاژ ادز برگزار می شود.

اهداف رویداد

انتقال تجربیات موفق در رسانه داری، ارائه روش های موثر فروش در رسانه ها، چگونگی کسب جایگاه اول در گوگل و پرداختن به تمامی مواردی که امروزه رسانه های دیجیتال برای باقی ماندن در بازار پر رقابت موتورهای جستجو نیاز دارند، از اهداف اساسی برگزاری این رویداد هستند.

در رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال چه می گذرد؟

این رویداد در دو بخش برگزار می شود:

در بخش اول رویداد، رحیم کرمی از چالش ها و روشهای درآمدزایی یک رسانه مستقل خواهد گفت و پس از آن رضا گلشنی، آقای فروش ایران درباره تکنیک های موثر فروش در رسانه با مخاطبان به گفتگو می پردازد.

در پایان این بخش یک پنل تخصصی با مدیریت محسن غلام پور و حضور مدیران پلتفرم های بزرگ کشور در حوزه درآمدزایی رسانه ها برگزار میشود.

در بخش دوم رویداد، جواد نبوتی به سوالات پرتکرار مدیران رسانه در حوزه بیمه و مالیات پاسخ میدهد و اسماعیل نور محمدی از فرمول برنده در بازار پررقابت گوگل می گوید.

در پایان این بخش تقی مولوی از تجربیات سالها همکاری اش با رسانه ها به عنوان مشاور سئو خواهد گفت.

در این رویداد:

  • رمزهای موفقیت در دنیای دیجیتال را از اساتید برجسته خواهید آموخت.
  • با جدیدترین استراتژی‌ها، ابزارها و تکنیک‌های این حوزه آشنا خواهید شد.
  • مهارت‌های خود را در زمینه رسانه های دیجیتال به روز خواهید کرد.
  • با متخصصان این حوزه ارتباط برقرار خواهید کرد.
  • از تجربیات و ایده‌های جدید دیگران بهره‌مند خواهید شد.
  • و …

حضور در این رویداد، کلیدی طلایی برای گشودن درب‌های موفقیت در دنیای دیجیتال خواهد بود.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، همین الان به وب سایت بلیت مستر مراجعه کنید.

Success indicators event in digital media 1 - راز موفقیت رسانه در دنیای دیجیتال: رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتالحامیان این رویداد

کلیک، بلیت مستر، کیوردچی، محتوا مارکتینک، انجمن صنفی مدیران رسانه های کشور، رپورتاژ ادز و وبمستر سلام از حامیان رویداد شاخص های موفقیت در رسانه های دیجیتال هستند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، همین الان به وب سایت بلیت مستر مراجعه کنید.

 

انتهای مطلب

همچنین ببینید

رویداد هاوینگ

در رویداد هاوینگ چه گذشت

رویداد هاوینگ بیت کوین با حضور کارآفرینان، مدیران کسب‌و‌کار، علاقمندان حوزه دارایی دیجیتال و اعضای اکوسیستم دارایی دیجیتال و رمزارز برای همفکری، شبکه‌سازی و گفت‌وگو درباره مسائل مختلف در باشگاه آجودانیه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *