برندهای لوازم خانگی ایرانی

رقابت برندهای لوازم خانگی ایرانی در بازارهای جهانی

پایگاه خبری دنیای برند، عضو شورای معاونان سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: با تلاش صنعتگران داخلی اکنون شاهد رشد کیفی و رقابت برندهای لوازم خانگی ایرانی در بازارهای جهانی هستیم.

محمد آئینی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از یکی از شرکت های بزرگ تولید لوازم خانگی در استان البرز افزود: هرچند تاکنون گام های بلندی برای ورود کالاهای ایرانی به بازارهای جهانی برداشته شده اما باید با نوآوری و ارتقای بیشتر کیفیت ، جای پای این محصولات در بازارهای جهان محکم تر و گسترده تر شود.

وی ادامه داد: با دقت در شعارهای نوروزی رهبر معظم انقلاب می توان دریافت که اقتصاد، تولید ایرانی، حمایت از صنعت و افزایش کیفیت محصولات داخلی برای معظم له اهمیت فراوان داشته و بر این موضوع تاکید دارند.

عضو شورای معاونان سازمان ملی استاندارد ایران گفت: امسال که به نام جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است همه باید از تولید محصولات با کیفیت داخلی حمایت کنند.

آئینی اظهار کرد: در زمان حاضر با رشد کیفی لوازم خانگی ایرانی، این محصولات قابل رقابت در عرصه جهانی بوده و باید نام و برند ایران در تمام بازارهای خاورمیانه، آسیا و اقیانوسیه،اروپا و دیگرکشورهای دنیا بیش از پیش بدرخشد.

وی گفت: با اهتمام دولت سیزدهم و ریاست سازمان ملی استاندارد، عضویت کشورمان پس از سه دهه در اتحادیه تائید مجوزهای بین‌المللی آسیا و اقیانوسیه زمینه‌ ورود ایران به بازارهای جهانی و تجارت با دنیا فراهم شده است.

استان البرز دارای سه هزارو۷۶۰ واحد تولیدی و صنعتی است که ۵۰۰ واحد آنها شاخص و صادره کننده هستند.

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

شبکه اجتماعی ایکس

خداحافظی با لایک‌های عمومی در ایکس: ایلان ماسک به دنبال تشویق به تعامل بدون قضاوت

در اقدامی غافلگیرکننده، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایکس (توییتر سابق)، اعلام کرد که قابلیت مشاهده لایک‌های عمومی از پروفایل‌های کاربران در این پلتفرم حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *