تداوم تعطیلی در کارخانه برند مرسدس بنز

تداوم تعطیلی در کارخانه برند مرسدس بنز

پایگاه خبری دنیای برند، شرکت خودروسازی دایملر آلمان اعلام کرد که تحت تاثیر تمدید تعطیلی کارخانه‌های قطعه سازی در مکزیک، مجبور خواهد بود بازگشایی کارخانه ساخت خودروهای اسپرت برند مرسدس بنز در آلابامای آمریکا را به تعویق بیندازد.

دایملر به عنوان شرکت مادر برند مرسدس بنز ، روز جمعه با انتشار بیانیه ای از تمدید تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه خودروهای خود در آلابامای آمریکا که قرار بود در هفته آینده آغاز به کار کند، خبر داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ به نقل از رویترز، این خودروساز آلمانی که سهم بزرگی از میزان فروش خودروهای برند مرسدس بنز در بازار ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داده است، علت عدم بازگشایی کارخانه خود در این کشور را تمدید تعطیلی کارخانه های قطعه سازی در مکزیک اعلام کرده است.

کارخانه‌های این شرکت نیز که همچون بسیاری دیگر از خودروسازان در سراسر جهان تحت تاثیر شیوع گسترده و بحران پاندمی ویروس کرونا از حدوداً دو ماه پیش یعنی مارس ۲۰۲۰ تعطیل و تمامی فعالیت‌های آنها متوقف شده بود، قرار بود از هفته آینده تولید و فعالیت خود را از سر بگیرند.

روز گذشته خبری در رویترز منتشر شد که حاکی از تمدید تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه های خودرو سازی و قطعه سازی در مکزیک به علت روند صعودی ابتلای شهروندان این کشور به ویروس کرونا بود.

 

همچنین ببینید

آخرین وضعیت پروژه برند گردشگری اصفهان

آخرین وضعیت پروژه برند گردشگری اصفهان

پایگاه خبری دنیای برند، پروژه برند گردشگری اصفهان با شیوع ویروس کرونا بخش زیادی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *