ایدرو

عملکرد ۱۶۵۰ میلیاردی ایدرو در تملک دارایی های سرمایه ای

پایگاه خبری دنیای برند، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عملکرد ایدرو در طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۹ برگزار و با مطلوب ارزیابی شدن صورت های مالی از سوی سازمان حسابرسی این سازمان نمره قبولی گرفت .

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال ۹۹ صد درصد اعتبارات تخصیصی برای طرح های تملک دارایی سرمایه ای معادل حدود هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال را جذب کرده است .

برپایه گزارش ایدرو به مجمع عمومی میزان ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب طرح های مناطق محروم بوده که معادل هزار و ۷۰ میلیارد آن به این سازمان تخصیص و بطور کامل جذب شده است .

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

به گزارش ایدرونیوز ، واحد تولید فیلتر ممبران ایلام ، خط جدید بافندگی شرکت بافت بلوچ ، ساخت سیستم از آب گیری و به آب اندازی شناور ایزوایکو و احداث و تکمیل زیر ساخت مناطق ویزه اقتصادی گرمسار و جهرم و شهرک تحقیقاتی کاوش از جمله طرح های سرمایه گذاری ایدرو با اولویت مناطق محروم بوده است .

همچنین از هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب برای پروژه تولید بیواتانول سوختی کرمانشاه در سال ۹۹ ، ۴۳۰ میلیارد ریال تخصیص یافته که بطور کامل جذب شده و پیشرفت فیزیکی این طرح تا پایان آذر به بیش از ۸۰ درصد رسیده است .

در طرح کمک های فنی و اعتباری برای ایجاد و توسعه مجتمع های تولیدی صادرات گرا در سواحل جاسک – گواتر نیز از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب ، ۱۳۸ میلیارد تخصیص را شاهد بوده ایم که بطور صددرصد نیز جذب شده است .

حسن شیخ نیا معاون مالی و اقتصادی ایدرو در این نشست با اشاره به شرایط مطلوب زمانی و کیفی برگزاری این مجمع ، بر اجرای دقیق مصوبات و تکالیف و جدیت بیش از پیش سازمان در شتاب بخشی به اجرای پروژه های صنعتی بهره مند از اسناد خزانه اسلامی و منابع عمومی تاکید کرد .

همچنین محمد نوری امیری معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو در این نشست خواستار حل چالش تفاوت قدرت خرید و نرخ تنزیل اسناد خزانه اسلامی در اجرای پروژه ها شد.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاری هزار و صد میلیاردی ایدرو در پالایشگاه گیاهان دارویی کرمانشاه

مجمع عمومی تملک دارایی های سرمایه ای ایدرو به ریاست نبوی دستیار ویژه وزیر صمت و با حضور نمایندگان وزارتخانه های ‌نیرو ، ‌دفاع ، ‌اقتصاد ، علوم ، ‌ تعاون و سازمان برنامه و بودجه همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی ، اعضاء هیات عامل و معاونان و مجریان طرح های ایدرو برگزار شد.

منبع: شاتا

همچنین ببینید

The spring cosmetic and care routine that you need to start today 310x165 - روتین آرایشی و مراقبتی فصل بهار که نیاز است از همین امروز آن را شروع کنید

روتین آرایشی و مراقبتی فصل بهار که نیاز است از همین امروز آن را شروع کنید

پایگاه خبری دنیای برند، عبور از فصل زمستان و رسیدن به بهار، همیشه یک احساس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *