برند واتس‌اپ

چت با مخاطبان جدید در برند واتس‌اپ راحت‌تر می‌شود

پایگاه خبری دنیای برند، برای کاربرانی که در برنامه بتای واتس‌اپ حضور دارند، قابلیت‌های جدیدی مربوط به شماره‌های تلفن وجود دارد.

واتس‌اپ از شروع آرامی که یک دهه پیش در آیفون داشت، به یک سرویس پیام رسان بزرگ تبدیل شده و در حال حاضر پلتفرم پیام رسانی شماره یک در آمریکاست و اگر چه در چین مسدود شده است اما با بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه و پنج میلیارد دانلود در فروشگاه پلی استور گوگل، اپلیکیشن پیام‌رسان شماره یک در جهان است. برای کاربرانی که در برنامه بتای واتس‌اپ حضور دارند، قابلیتهای جدیدی مربوط به شماره‌های تلفن وجود دارد.

طبق مشاهدات وب سایت WABetaInfo علاوه بر ایموجیهای جدید و پیام صوتی به روزرسانی شده که اوایل هفته گذشته منتشر شدند، کاربران بتا ابزارهای جدیدی را برای تعامل با شماره تلفنهایی که پیام ارسال می کنند، دریافت کرده‌اند.

پیش از این هنگامی که کاربر روی شماره تلفن یک چت می زد، فورا شماره به اپلیکیشن شماره گیر ارسال می‌شد تا بتواند تماس بگیرد. پس از این تغییر، واتس‌اپ ابتدا یک پنجره مکالمه را نمایش می‌دهد. همچنین اپلیکیشن بررسی خواهد کرد که آیا شماره مذکور با حساب واتس‌اپی مرتبط است یا خیر و اگر مرتبط باشد به کاربر گزینه آغاز چت با حساب مذکور را عرضه می کند.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، این قابلیت نخستین بار در نسخه بتای ۲.۲۲.۸.۱۱ برای اندروید مشاهده شد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

3467 8776 310x165 - «اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

«اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

مدیرکل شیلات لرستان گفت: تولید آبزیان در این استان طی فعالیت دولت سیزدهم از ۱۶ هزار به ۳۸ هزار تن افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *