برند سایپا

۳۰ اقدام برند سایپا برای افزایش کیفیت و تولید اقتصادی محصولات در ایام نوروز

پایگاه خبری دنیای برند، معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا گفت: این مجموعه، با هدف افزایش کیفیت و تولید اقتصادی محصولات خود در ایام نوروز (در زمان تعطیلی خطوط تولید) ۳۰ اقدام استراتژیک انجام داده است.

علیرضا مصدقی در خصوص اینکه در ایام نوروز چه اقدام هایی در جهت توسعه کیفی و کمی محصولات و خطوط تولید انجام شده است، اظهارداشت: گروه خودروسازی سایپا در راستای ۸ فرمان ابلاغ شده  از سوی رئیس جمهور در ایام ۱۳ روزه تعطیلات نوروز، ۳۰ اقدام در راستای افزایش کیفیت، تولید اقتصادی و افزایش تیراژ تولید انجام داده است.

او ادامه داد: طی این مدت ۳۰ هزار و ۹۳۰ نفر ساعت برای بهبود تولید، وقت و زمان صرف شده است که  این امر نشان می دهد گروه خودروسازی سایپا بر اساس طرح تحول ساختار کیفیت در حال فعالیت است.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: از جمله فعالیت های که برای افزایش کیفیت، رشد تولید و تولید اقتصادی صورت گرفته می توان به ، مدیف میزگردان و اصلاح نرم افزار ربات، پروژه ضدخطاسازی عملکرد اسلاید پرس های هیدرولیک سالن پرس، رباتیک کردن پاشش عایق کف خودرو سالن رنگ ، تعویض لوله های رفت و برگشت سیستم آب خنک کن نقطه جوش ها و ربات های  سالن بدنه تیبا، اصلاح و کالیبراسیون کابین های واتر تست شرکت سایپا و فعالیت های تعمیراتی  و پیشگیرانه جهت جلوگیری از توقف دستگاه در راستای افزایش و بهبود OEE تجهیزات و افزایش کیفیت و کمیت محصول تولیدی اشاره کرد.

او تصریح کرد: از نکات قابل توجه دیگر می توان به نصب چندین ربات در طول ایام تعطیلات اشاره کرد که این امر با پشتوانه دانش مهندسی این مجموعه، در تمام قسمت های طراحی پایه ها، طراحی نرم افزار و…انجام شده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی گروه خودروسازی سایپا گفت: اقدامات عنوان شده ادامه دار خواهد بود و تمام سعی گروه خودروسازی سایپا بر این است که ضمن افزایش بهره وری شرایطی را رقم بزند که وضعیت تولید روند مناسب تری به خود بگیرد تا از این طریق بتوان رضایت عموم مردم و مشتریان را جلب کرد.

منبع: سایپانیوز

همچنین ببینید

saipa 55613 310x165 - تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

تولید بیش از ۱۱۸ هزار و ۳۳۸ دستگاه خودرو در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه، 118 هزار و 338 دستگاه خودرو تولید کرده و همچنین موفق شده متوسط تولید روزانه خود را به بیش از 2 هزار دستگاه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *