برند تویوتا

خودروی جدید برند تویوتا با چرخ های قابل تنظیم از راه رسید

پایگاه خبری دنیای برند، شرکت تویوتا از تولید خودروی تازه ای به نام کورولا جی آر ۲۰۲۳ خبر داده که ارتفاع همه چرخ‌های آن قابل تنظیم است و از موتور توربوشارژ سه سیلندره بهره می‌گیرد.

 موتور دست ساز ۱.۶ لیتری سه سیلندر G۱۶-E این خودرو قادر به تولید ۳۰۰ اسب بخار نیرو (۲۲۴ کیلووات) و ۲۷۳ پوند فوت (۳۷۰ نیوتن متر) گشتاور است.

دور موتور این خودرو در هر دقیقه به ۳۰۰۰ واحد می‌رسد که این رقم تا ۵۵۰۰ دور در دقیقه قابل افزایش است. گیربکس دستی شش سرعته GR-Fourانتقال نیرو به هر چهار چرخ خودروی یادشده را ممکن کرده و توزیع نیرو به شکل مساوی، ۴۰ به ۶۰ یا ۷۰ به ۳۰ بین چرخ‌های جلو و عقب این خودرو ممکن است.

در زیر بدنه این خودرو پلت فرم GA-C تویوتا قرار دارد که برای کنترل گشتاور، کمک به مدیریت چرخ‌ها و تنظیم سرعت خودرو، تقویت شده است. تغییرات در فرمان، شاسی، سیستم تعلیق و سایر اجزا نیز به این هدف کمک می‌کند.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

خودروی یادشده اواخر امسال در سه رنگ سفید، مشکی و قرمز عرضه خواهد شد. قیمت این خودروی پنج نفره هنوز اعلام نشده است.

منبع: مهر

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *