حمایت از برندهای ایرانی و نوشت‌افزارِ با کیفیت داخلی

حمایت از برندهای ایرانی و نوشت‌افزارِ با کیفیت داخلی

پایگاه خبری دنیای برند، وزیر صنعت، معدن و تجارت برحمایت از کالاهای ایرانی و تولید محصولات فرهنگی و نوشت‌افزارِ با کیفیت داخلی با قابلیت رقابت در عرصه بین‌المللی تاکید کرد.

«عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت، در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی، گفت: بسیار خرسندیم از اینکه بعد از سال‌ها به مرحله‌ای رسیده‌ایم که بتوانیم اعلام کنیم توانایی تامین نوشت‌افزار ایرانی برای دانشجو و دانش‌آموز ایرانی را داریم.

وی در مورد پیشرفت‌های صورت گرفته در کیفیت نوشت‌افزار و تنوع محصولات داخلی، افزود: باید شاهد تحولات بنیادی در حوزه نوشت‌افزار باشیم زیرا در دوره الکترونیکی هستیم باید به سمت فراهم کردن ابزارهای الکترونیکی برای نوشت‌افزارهای مدرن پیش‌برویم.

وزیر صمت ادامه داد: در مرحله‌ای هستیم که می‌توانیم بگوئیم نه‌تنها توانمندی تامین نیاز نوشت‌افزاری داخلی را داریم بلکه تامین کننده نیاز کشورهای همجوار هم می‌توانیم باشیم.

وی با اشاره به اینکه با تلاش‌هایی که در گذشته صورت گرفته، امروز به خوداتکایی در تامین نیازهای داخلی نوشت‌افزار دست یابیم، تاکید کرد: امروز می‌توانیم نیازهای بازار داخلی و بازارهای همسایه را در حوزه نوشت‌افزار تامین کنیم اما به‌دنبال آن هستیم که تحولات و حرکت‌‌مان به سمت ابزارهای نوین در حوزه نوشت‌افزار باشد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

علی‌آبادی در ادامه با اشاره به اینکه حجم صادرات نوشت‌افزار ایرانی کمتر از ۳ میلیون دلار است که باید این مساله را در بازارهای هدف افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی باید نیازهای مورد نظر مان در حوزه نوشت‌افزار در بازارهای منطقه و بین‌المللی را شناسایی و سهم بازار کالای ایرانی را در این بازارها افزایش دهیم.

وزیر صمت با بیان اینکه امروز دنیا، دنیای وابسته به ابزارهای الکترونیکی است، گفت: باید به سمت تحول‌های نوین در این حوزه حرکت کنیم.

در ادامه وزیر صمت، ضمن بازدید از غرفه‌های نوشت‌افزار شرکت کننده در این نمایشگاه، بر موضوعاتی همچون «تاکید بر افزایش تولیدات فرهنگی داخلی»، «نبود بن‌بستی برای تولیدات داخلی خصوصا در حوزه نوشت‌افراز»، «ضرورت تلاش برای تولید بهترین برندها در حوزه نوشت‌افراز»، «نوآوری در تولیدات داخلی»، «بازاریابی برای محصولات ایرانی در بازارهای کشورهای همسایه و بین‌المللی» و «حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی که قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را داشته باشند» تاکید کرد.

همچنین ببینید

سرویس جدید برند متا

رسوایی در متا: تایید تبلیغات خشونت‌آمیز در هند!

در اقدامی تاسف‌بار، شرکت متا تبلیغات حاوی محتوای خشونت‌آمیز، نفرت‌پراکنی و اخبار جعلی را در هند تایید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *