برند رایتل

انتخاب برند رایتل به عنوان کارفرمای سلامت محور

پایگاه خبری دنیای برند، رایتل، کارفرمای سلامت محور برتر استان تهران شد.

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سی و سومین «جشنواره امتنان» به عنوان برترین کارفرمای سلامت محور، انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این مراسم روز گذشته دوشنبه ۵ اردیبهشت در مجموعه تلاش با حضور محمد چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار، تهمینه دانیالی مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و محسن منصوری استاندار تهران برگزار شد.

در این رویداد فرهنگی اجتماعی از یاسر رضاخواه، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اعطای لوح افتخار به عنوان « کارفرمای سلامت محور برتر استان تهران » تقدیر به عمل آمد.

توجه به موضوعات فرهنگ‌سازی ایمنی، بهداشت و حفظ محیط زیست، انجام اقدامات لازم در خصوص مراقبت از سلامت نیروی کار شامل معاینات ادواری و معاینات گروه‌های پرخطر، انجام اقدامات لازم در خصوص ارزیابی ریسک‌های ایمنی و بهداشت، کاهش عوامل مخاطره‌آمیز سلامت و بیماری‌های ناشی از کار، ارائه شیوه‌های نوین در کار، ابتکار و نوآوری در زمینه سلامت کارکنان، تلاش‌ واحد منابع انسانی شرکت‌ها در کنترل بیماری کرونا، اهمیت مضاعف به سلامت کارکنان و ایجاد مکانی امن در جهت حفظ و ارتقای سلامت آنان، از مهم‌ترین شاخص‌های ارزیابی و انتخاب کارفرمای سلامت محور بوده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

 

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *