برندسازی

فرش سرگل در راستای برندسازی در پایتخت گل ایران گسترده شد

پایگاه خبری دنیای برند، سرپرست فرمانداری محلات گفت: فرش سرگل یک رویداد فرهنگی بزرگ است.

علی ساعدی چهارشنبه ۲۵ آبانماه در مراسم افتتاحیه پنجمین فرش سرگل محلات با اشاره به اینکه گل و گیاه برند شهرستان محلات است، اظهار کرد: فرش گل می‌تواند در حوزه‌های مختلف تاثیرگذار باشد و به صادرات گل کمک کند. در محلات این پتانسیل وجود دارد که بتوانیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه و سرمایه‌گذاری در این زمینه، کمک کنیم تا بتوانیم شور و نشاط اجتماعی را نیز از این طریق در جامعه فراهم کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر محلات نیز گفت: فرش سر گل در راستای برندسازی در پایتخت گل ایران گسترده شد.

محمد صالحی با اشاره به همکاری اتحادیه گل و گیاه محلات با شهرداری و شورای شهر محلات در اجرای این فرش گل، اظهار کرد: بزرگترین فرش سرگل خاورمیانه با استفاده از ۳۰۰ هزار شاخه گل که به صورت رایگان از طرف گل‌کاران محلاتی تامین شده‌ است در فضایی به مساحت ۸۰۰ مترمربع و با کمک عوامل شهرداری و داوطلبان مردمی اجرا شده‌ و به مدت ۳ روز آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است.

صالحی افزود: این رویداد اجتماعی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی برگزار شده است و بیش از ۴۰ نفر از پرسنل شهرداری به مدت ۴۸ ساعت در چیدمان فرش گل، یاری رسانده‌اند.

رئیس انجمن علمی گل و گیاهان کشور نیز گفت: فرش گل می‌تواند در توسعه صنعت گل و گیاه تاثیر زیادی داشته باشد.

دکتر محمدرضا شفیعی اظهار کرد:  گردشگری گل در اکوتوریسم جایگاه بسیار بالایی دارد. رویدادهایی از این دست در کشورهای توسعه یافته وجود دارد که تاثیر زیادی در توسعه صنعت گل و گیاه آنها دارد.

وی افزود: مشابه این رویداد بیش از ۳۰ سال است که در بروکسل بلژیک اجرا می‌شود و توانسته جایگاهی پیدا کند که ده‌ها هزار گردشگر را به خود جلب کند.

رئیس اتحادیه گل و گیاه محلات نیز گفت: فرش سرگل می‌تواند موجب رونق گل و گیاه محلات شود.

ابراهیم علیپور با اشاره به تامین ۳۰۰ هزار شاخه گل از طرف تولیدکنندگان شهرستان محلات برای این فرش، اظهار کرد: بیشتر این گل‌ها شامل انواع رز است که با اجرای عوامل شهرداری و شورای شهر در این فرش بکار رفته است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

وی اجرای فرش گل را یک رویداد اجتماعی ـ اقتصادی خواند و افزود: از آنجا که محلات پایتخت گل و گیاه محسوب می‌شود، این انتظار می رود که برای توسعه اقتصادی صنعت گل و گیاه شهرستان چنین اقداماتی صورت گیرد تا بتوانیم با انعکاس آن، مشتریان و گردشگران بیشتری را به محلات جلب کرده و رونقی در توسعه گل و گیاه شهر داشته باشیم.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

اخراج ۹۰۰ نفر از کارمندان پلی استیشن

اخراج ۹۰۰ نفر از کارمندان پلی استیشن

سونی چند روز پیش اعلام کرده بود که فروش پلی استیشن ۵ آنطور که هدف …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x