یزد ساخت

برگزاری جشنواره «یزد ساخت» در راستای حمایت از تولیدات داخلی

پایگاه خبری دنیای برند، جشنواره «یزد ساخت» جهت رونق بخشی تولیدات داخلی با حمایت و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و موسسه مردم نهاد کارنگ در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی برگزار می شود.

حجت الاسلام «مجتبی صداقت» سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن اعلام این خبر، در نشست هم‌اندیشی این جشنواره تصریح کرد: این جشنواره در حوزه‌های نشان تجاری برتر استان یزد، مشاغل دانش بنیان و خلاق، معرفی کارآفرین برتر، جهش تولید و اقتصاد درون زا، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، اصلاح الگوی مصرف، کرونا، فرصت ها و چالش های کسب و کار و مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می‌شود.

«سیدسجاد ابطحی» دبیر اجرایی این جشنواره نیز در این باره گفت: جشنواره «یزد ساخت» در سه بخش فیلم، عکس و نظرسنجی مردمی با هدف جریان سازی فرهنگی اقتصاد دانش بنیان برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و فرهنگ سازی در جهت حمایت از تولیدات یزدی، اشتغال افزایی برای سرمایه های انسانی کشور، جریان‌سازی در راستای خرید کالای ایرانی ، کمک به برند سازی و تجاری سازی کالا های با کیفیت و دانش بنیان یزدی و فرهنگ سازی در زمینه مقابله با قاچاق کالا  برای انتخاب نشان برتر برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: از آنجا که زمینه سازی در جهت شکوفایی زیست بوم کارآفرینی و نوآوری با رویکرد اشتغال زایی جزء بحران ها  و دغدغه اصلی کشور مطرح است، افزایش آگاهی شهروندان به ظرفیت های موجود در زمینه کالاهای با کیفیت ایرانی و فرهنگ سازی در زمینه مصرف کالای ایرانی جهت رونق تولید از دیگر اهداف این جشنواره است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

در اولین جلسه شورای سیاست‌گزاری جشنواره «یزد ساخت» که با هدف بررسی آیین نامه اجرایی جشنواره برگزار شد، «محمدرضا فلاحتی» مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مسعود شریعتی» مدیر کل ورزش و جوانان، «زهیر حاجی حسینی» مشاور جوان استاندار، « فخرالسادات خامسی» عضو شورای شهر، «مصطفی زارع زاده» قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد نیز حضور داشتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، این جشنواره از نیمه آذر آغاز می‌شود و تا بهمن ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *