پیگیری مشکلات شرکت‌های دانش بنیان شاهرود

پیگیری مشکلات شرکت‌های دانش بنیان شاهرود

پایگاه خبری دنیای برند، سیدرضا فاطمی‌امین با حضور در جمع نخبگان، صاحبنظران و نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان شهرستان شاهرود، علاوه بر بررسی مشکلات این شرکت‌ها، از پیگیری برای رفع دغدغه‌های آنان خبر داد.

به گزارش شاتا، سیدرضا فاطمی‌امین عصر پنجشنبه با حضور در پارک علم و فناوری استان سمنان مستقر در شاهرود و در جمع نخبگان، صاحبنظران و شرکت‌های دانش‌بنیان به بررسی مهمترین مشکلات پیش روی آنان پرداخت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در طرح آمایش صنعتی، معدنی و تجاری کشور به بررسی ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان نیز پرداخته می‌شود، افزود: واحدهای تولیدی بزرگ به یک باره متولد نمی‌شوند بلکه از دل واحدهای کوچکی بیرون می‌آیند که در شرایط سخت ایستادگی کرده و راه رسیدن به توسعه را پیدا می کنند.

در این جلسه نمایندگان شرکت‌های حاضر به بیان برخی از مسائل مربوط به حوزه‌های فعالیت خود پرداختند.

موانع موجود در دریافت تسهیلات، ضرورت ساخت یک کارخانه تولید نرم افزار در شاهرود و وجود مشکلات در واگذاری زمین از جمله مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان شرکت های دانش بنیان‌ شاهرود در این نشست بود.
فاطمی‌امین ضمن شنیدن صحبت‌های آنان، خواستار برگزاری نشستی در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور این افراد و رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان به منظور بررسی بیشتر مسائل مطروح شد.

همچنین ببینید

فراخوان تعیین نام رویداد ملی صنایع خلاق

فراخوان تعیین نام رویداد ملی صنایع خلاق

پایگاه خبری دنیای برند، رویداد ملی صنایع خلاق با هدف تقویت زیست‌بوم صنایع فرهنگی و …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x