خودرو

ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو

پایگاه خبری دنیای برند، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو در بازه زمانی ۱۲ روزه است؛ به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۱ از ۲۸۵ میلیون تومان در ۸ خرداد ماه، امروز به ۲۷۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۲۶۰ میلیون تومان قیمت خورده‌آست و پراید پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت ۱۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و در حال حاضر ۲۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای پژو نیز در این مدت ارزان شده‌اند، پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در ۸ خرداد ماه، امروز به ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

پو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما نیز در این مدت ارزان شده‌است، مدل ۱۴۰۲ این خودرو از ۵۸۵ میلیون تومان در ۸ خرداد ماه امروز به ۵۵۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۳۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۵۳۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای رانا نیز در این مدت ارزان شدند، رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۵۱۵ میلیون تومان در ۸ خرداد ماه، امروز به ۴۸۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳۲ میلیون تومان ارزان شده‌آست و ۴۷۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز در این بازه زمانی ریزش گسترده قیمت‌ها را تجربه کردند.

به نقل از خبر آنلاین

همچنین ببینید

Img20191112094311110 310x165 - هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و پنجمین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x