برند آدیداس

تصمیم جدید برند آدیداس، ریبوک را می‌فروشد

پایگاه خبری دنیای برند، برند آلمانی آدیداس موافقت کرد تا برند ریبوک Reebok خود را که از لحاظ اقتصادی عملکرد ضعیفی داشته است، به قیمت ۲.۵ میلیارد دلار به “گروه برندهای معتبر” بفروشد.

به نقل از بلومبرگ، برند آلمانی آدیداس موافقت کرد تا برند ریبوک Reebok خود را که از لحاظ سوددهی عملکرد ضعیفی داشته است، به قیمت ۲.۵ میلیارد دلار به “گروه برندهای معتبر” بفروشد و نام شناخته شده دیگری را به مجموعه مارک های پوشاک این گروه اضافه کند.

این دو برند اواخر روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کردند که بیشتر قیمت سهام به صورت نقدی و مابقی به صورت تأخیر معلق و با ملاحظات احتمالی پرداخت می شود. انتظار می رود این قرارداد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ بسته شود.

این غول برند پوشاک ورزشی آلمان رسماً واگذاری ریبوک را در اوایل امسال پس از تلاش برای احیای عملکرد این برند برای بیش از یک دهه آغاز کرد.

گروه برندهای معتبر، که اخیراً برای عرضه اولیه در بورس ایالات متحده ثبت نام کرده است، قبلاً بیش از ۳۰ برند، از جمله دارایی های ورشکسته مانند “بارنیز نیویورک” را خریداری کرده است

بر اساس این گزارش، شرکت های پورتفوی این گروه شامل برادران بروکس، فوراور ۲۱ و اسپورتس ایلاستریتد، هستند.

بیشتر بخوانید

سهام آدیداس در معاملات بورس فرانکفورت پس از این بیانیه ۲.۵ درصد افزایش یافت و به ۳۱۴.۷۰ یورو (۵۰۱.۲۹ دلار آمریکا) رسید.

امسال، گروه برندهای معتبر شرکت پوشاک “ادی بائر” را همراه با گروه اپارک که سرمایه گذاری مشترک آن با گروه سیمون پراپرتی محسوب می شود، خریداری کرده است.

آدیداس در سال ۲۰۰۶ ریبوک را به مبلغ ۳.۸ میلیارد دلار خریداری کرد و در سال ۲۰۱۸ این بخش را به سودآوری بازگرداند و رشد فروش ۲ درصدی را در سال ۲۰۱۹ از دست داد.

منبع: بلومبرگ

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *