صندوق صنایع پیشرفته

کمیته حمایتی استارت آپها در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

به دنبال نشست مدیران عامل برخی صندوقهای اعتباری و حمایتی که به منظور توسعه حمایت و پشتیبانی از شرکتهای استارت آپی تشکیل شد ، رییس شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تشکیل کمیته ای به همین منظور در این صندوق خبر داد.

پایگاه خبری دنیای برند، رضا نقی پور افزود : این کمیته موظف شد سند راهبردی پیشنهادی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را برای چگونگی حمایت از اینگونه صنایع آماده کند .

وی تصریح کرد : اقتصاد دانش بنیان یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی است و این نشست با هدف بررسی ظرفیتهای صندوقهای سرمایه گذاری و رفع موانع پیش رو درتوسعه کسب و کارهای نوین و استارت آپها برگزار شد .

به گفته نقی پور ، قرار گرفتن صندوقها به عنوان محور توسعه شرکتهای استارت آپی ، ارایه گزارش از اکو سیستم استارت آپها و مشکلات آنها و نقش صندوقها در ارایه تسهیلات و حمایت از این شرکتها از موضوعات مطرح شده در این نشست بود .

گفتنی است این نشست به منظور اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری برای توسعه استارت آپها و تاکید معاون اول رییس جمهور برای حمایت از رشد و توسعه استارت آپها برگزار شد .

برگزاری این نشست با حضور روسای برخی صندوقها از جمله صندوق نوآوری و شکوفایی ، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ، مدیرعامل صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و مشاوران معاون اول رییس جمهور در محل دفتر معاون اول صورت گرفت .

منبع: شاتا

بیشتر بخوانید:
دولتمردان در امور کسب و کار‌های استارت آپ ها دخالت نکنند

همچنین ببینید

موسسه سفیر

قبل از ثبت‌نام در موسسه سفیر لازم است بدانید!

پایگاه خبری دنیای برند، سفیر، نامی آشنا برای زبان‌آموزان است. ما در این مقاله با آموزشگاه …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x