آینه بی نهایت

آینه بی نهایت چیست و چگونه می توانم از آن در خانه استفاده کنم؟

پایگاه خبری دنیای برند، اگر می‌خواهید تقریباً هر اتاقی در خانه‌تان بزرگ‌تر، روشن‌تر و بازتر به نظر برسد، اضافه کردن چند آینه می‌تواند به انجام این کار کمک کند. آینه ها در طیف گسترده ای از اشکال، اندازه ها و سبک ها وجود دارند. می توانید آینه های بی نهایت قاب دار یا بدون قاب بخرید.

آینه بی نهایت چیست و چگونه می توانم از آن در خانه استفاده کنم؟

اگر می‌خواهید تقریباً هر اتاقی در خانه‌تان بزرگ‌تر، روشن‌تر و بازتر به نظر برسد، اضافه کردن چند آینه می‌تواند به انجام این کار کمک کند. آینه ها در طیف گسترده ای از اشکال، اندازه ها و سبک ها وجود دارند. می توانید آینه های بی نهایت قاب دار یا بدون قاب بخرید. ممکن است این موارد را هنگام پیمایش در رسانه های اجتماعی دیده باشید. آنها معمولاً نمایشگرهای رنگارنگی هستند که تقریباً بی پایان به نظر می رسند، گویی در حال سفر در بی نهایت هستند. در حالی که ممکن است کمی خارج از این دنیا به نظر برسد، آینه های بی نهایت نیز می توانند در خانه شما استفاده شوند. اینها یک زیبایی شناسی منحصر به فرد و همچنین شروع کننده مکالمه جالبی ایجاد می کنند. به عنوان مثال، می توانید از یکی به عنوان نمایش هنری یا حتی کاربردهای دیگر از جمله آینه قدی در اصفهان استفاده کنید. اما قبل از شروع خرید آینه در اصفهان، اجازه دهید به چند نکته کلیدی نگاهی بیندازیم تا بتوانید بهتر متوجه شوید که دقیقا چه چیزی یک آینه بی نهایت را تشکیل می دهد.

آینه بی نهایت چیست؟

بیایید با پاسخ به این سوال شروع کنیم، دقیقاً آینه بی نهایت چیست؟ پاسخ ساده این است که آینه بی نهایت با دو یا چند آینه موازی با یکدیگر ساخته شده است. این ساختار مجموعه‌ای از بازتاب‌های کوچک‌تر را ایجاد می‌کند که ظاهراً به چیزی که به نظر می‌رسد بی‌نهایت عقب‌نشینی می‌کند.

آینه بی نهایت زیبایی منحصر به فردی در طراحی داخلی ایجاد می کند.

اما این فقط قرار دادن هر آینه در کنار هم نیست. هنگام ساخت یک آینه بی نهایت، آینه جلو معمولاً به عنوان آینه دو طرفه شناخته می شود . این نوع آینه از یک طرف بازتابنده و از طرف دیگر شفاف است. اگر تا به حال یک برنامه تلویزیونی یا فیلم پلیسی را تماشا کرده باشید، احتمالاً یک آینه دو طرفه را دیده اید. یک ایستگاه پلیس از این نوع آینه استفاده می کند، به عنوان مثال، جایی که مظنونان در یک طرف و افسران در طرف دیگر هستند.

برای ایجاد این نوع آینه، سازندگان یک پوشش بازتابنده بسیار نازک روی سطح اعمال می کنند. این روکش بسیار نازک است که برخی آن را سطح نیمه نقره ای می نامند. یک سطح نیمه نقره ای فقط نیمی از نوری را که به سطح برخورد می کند منعکس می کند و به نیمی دیگر اجازه عبور می دهد. هنگام ساخت یک آینه بی نهایت، قرار دادن آینه ها به موازات یکدیگر، باعث می شود که نوری که بین آنها گیر کرده است را به طور بی پایان بتابانند.

آینه‌های بی‌نهایت معمولاً مجموعه‌ای از چراغ‌های LED یا سایر نورهای نقطه‌ای را در خود جای می‌دهند. نور در اطراف لبه های آینه کاملا بازتابنده قرار می گیرد و سپس آینه دو طرفه به موازات نزدیک در مقابل آن قرار می گیرد. وقتی کسی به آینه دو طرفه نگاه می کند، به نظر می رسد که نورها تا بی نهایت محو می شوند. این چیزی شبیه یک تونل طولانی از نور را ایجاد می کند. قرار دادن آینه ها در یک زاویه خفیف به جای موازی باعث می شود که تونل در حالی که به سمت بی نهایت حرکت می کند به یک سمت منحنی به نظر برسد.

آینه بی نهایت چگونه کار می کند؟

اثر بی نهایت عمیق از طریق منبع نور ایجاد می شود. هنگامی که نور روشن می شود، بین سطح بازتابنده دو آینه منعکس می شود، اما در سمت آینه دو طرفه، مقداری از نور از آن عبور می کند. هنگامی که نور فرار می کند، در داخل ضعیف تر می شود، که همچنین اثر بی نهایت را محو می کند.

به عبارت دیگر، به نظر می رسد بازتاب ها در حال عقب نشینی به دوردست هستند. این به این دلیل است که نور در واقع مسافتی را که به نظر می رسد، طی می کند. هر بازتاب اضافی طولی را به مسیری که نور باید قبل از خروج از آینه طی کند اضافه می کند.

انواع دیگر آینه بی نهایت

برخی از برنامه های تجاری نیز از آینه بی نهایت استفاده می کنند. این شامل برنامه هایی است که معمولاً در رختکن لباس و فروشگاه های بزرگ، پارک های تفریحی و برخی آسانسورها استفاده می شود. در این کاربردها، آینه های سقف به دیوار رو به روی یکدیگر قرار می گیرند، بنابراین انعکاس از یک آینه به آینه دیگر منعکس می شود. این به شما امکان می دهد تا انعکاس خود را در تمام آینه های اطراف ببینید.

استفاده از آینه بی نهایت در خانه شما

اکنون که می دانید آینه بی نهایت چیست و چگونه کار می کند، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید این ظاهر منحصر به فرد را در طراحی خانه خود بیاورید. در حالی که یک صفحه نمایش از کف تا سقف و درخشان ممکن است با دکور خانه شما مطابقت نداشته باشد، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. همچنان می‌توانید همان جلوه را در نمایشگرهای کوچک‌تر و برجسته اعمال کنید. تعدادی از خرده فروشان آنلاین آینه های LED بی نهایت برجسته را می فروشند. اینها زیبایی منحصربفردی به دیوارهای خانه شما اضافه می کنند و شروع کننده زیبایی بسیار خوبی هستند.

آثار هنری گزینه دیگری است. هنرهای مستقل یا دیواری در رنگ‌ها، الگوها و سبک‌های مختلف موجود است که می‌تواند به فضای داخلی خانه شما جذابیت بصری بدهد.

اگر ترجیح می دهید به دیوارهای خود اضافه نکنید، خرده‌فروش‌ها میزهای قهوه‌خوری و دیگر میزهای برجسته را ارائه می‌کنند، به عنوان مثال، که با آینه بی‌نهایت ساخته شده‌اند. اینها را می توان با نمایشگرهای رنگارنگ و پیچیده نورپردازی یا نمایشگر نور ساده تر ساخت.

What is an infinity mirror and how can I use it at home 01 - آینه بی نهایت چیست و چگونه می توانم از آن در خانه استفاده کنم؟آینه های بی نهایت … و فراتر از آن

آینه های بی نهایت ممکن است برای سبک دکوراسیون همه مناسب نباشند، اما گزینه های زیادی برای تزئین با آینه وجود دارد. افزودن یک آینه بزرگ به دیوار می تواند به بزرگتر و روشن تر نشان دادن فضا کمک کند. همچنین به جریان در نور طبیعی بیشتر کمک می کند.

چه خانه شما مدرن باشد، چه معاصر یا کلاسیک، آینه ای وجود دارد که برای شما مناسب است. هر سبکی که می خواهید، قاب را در نظر بگیرید. اینها را می توان از مواد مختلفی مانند چوب یا فلز ساخت. آنها می توانند صاف، بافت یا رنگ شده باشند. علاوه بر قاب، خود آینه را نیز در نظر بگیرید. اینها می‌توانند آینه‌های نقره‌ای سنتی باشند یا می‌توانند زیبایی‌شناسی دودی یا روکش آنتیک داشته باشند. اینها همه جزئیاتی هستند که می توانند به ظاهر کلی شما کمک کنند.

خرید آینه های بی نهایت

وقتی آماده هستید که آینه به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید، گروه شیشه و مرادخانی می تواند کمک کند. چه بخواهید یک آینه بی نهایت داشته باشید، چه آینه دکوراتیو در اصفهان ، کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا در انتخاب خود پیمایش کنید. با ما در تماس باشید و به سرعت آینه دقیقی را خواهید داشت که برای شما مناسب است.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هی نظری ندارد.

همچنین ببینید

Img20191112094311110 310x165 - هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و پنجمین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x