نمایشگاه

نمایشگاه های کرمان را به برند کشور تبدیل می کنیم

پایگاه خبری دنیای برند، مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق با اشاره به نقش نمایشگاه‌ها در اقتصاد استان کرمان گفت: نمایشگاه‌های این استان را با برنامه ریزی اصولی به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم و آن را به برند کشور تبدیل خواهیم کرد.

به‌گزارش عصر چهارشنبه از روابط عمومی صندوق بازنشستگی مس ایران، عماد امیری‌پور در آیین معارفه خود با تشکر از اعتماد اعضای هیات مدیره افزود: این مهم با برنامه‌ریزی اصولی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همراهی فعالان حوزه نمایشگاهی در استان کرمان، محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت: نمایشگاه‌ها همواره به‌عنوان بال تجاری اقتصاد استان کرمان محسوب می‌شوند و این وظیفه شرکت نمایشگاه‌ها را سنگین‌تر می کند.

بنا به تصمیم هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوبشرق کشور عماد امیری پور به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب و در همین راستا از خدمات امیرحسین سعید مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی شد.

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق کشور با حضور تعدادی از مدیران موسسه صندوق بازنشستگی شرکت صنایع ملی مس  ایران و مدیران شرکت‌های تابعه آن موسسه در محل این شرکت در کرمان برگزار شد.

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

Mazandaran citrus and kiwi is a brand in Asian countries 310x165 - مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک برند است

پایگاه خبری دنیای برند، حسینی پور مرکبات و کیوی مازندران را در کشورهای آسیایی یک …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x