نمایشگاه

نمایشگاه های کرمان را به برند کشور تبدیل می کنیم

پایگاه خبری دنیای برند، مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق با اشاره به نقش نمایشگاه‌ها در اقتصاد استان کرمان گفت: نمایشگاه‌های این استان را با برنامه ریزی اصولی به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم و آن را به برند کشور تبدیل خواهیم کرد.

به‌گزارش عصر چهارشنبه از روابط عمومی صندوق بازنشستگی مس ایران، عماد امیری‌پور در آیین معارفه خود با تشکر از اعتماد اعضای هیات مدیره افزود: این مهم با برنامه‌ریزی اصولی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همراهی فعالان حوزه نمایشگاهی در استان کرمان، محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت: نمایشگاه‌ها همواره به‌عنوان بال تجاری اقتصاد استان کرمان محسوب می‌شوند و این وظیفه شرکت نمایشگاه‌ها را سنگین‌تر می کند.

بنا به تصمیم هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوبشرق کشور عماد امیری پور به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب و در همین راستا از خدمات امیرحسین سعید مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی شد.

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق کشور با حضور تعدادی از مدیران موسسه صندوق بازنشستگی شرکت صنایع ملی مس  ایران و مدیران شرکت‌های تابعه آن موسسه در محل این شرکت در کرمان برگزار شد.

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

3467 8776 310x165 - «اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

«اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

مدیرکل شیلات لرستان گفت: تولید آبزیان در این استان طی فعالیت دولت سیزدهم از ۱۶ هزار به ۳۸ هزار تن افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *