برند بوش

ردپای جنگ در قیمت برند بوش

پایگاه خبری دنیای برند، بوش، تامین‌کننده خودرو آلمانی قصد دارد امسال سودآور باشد اما گفت که به دلیل عدم قطعیت‌های اقتصادی و سیاسی، پیش‌بینی قطعی امکان‌پذیر نیست. در نتیجه، شرکت باید افزایش قیمت‌ها را به مشتریان خود منتقل کند و دلیل آن هزینه‌های انرژی و مواد خام بسیار بالاست که تنها با تاثیرات جنگ در اوکراین تشدید شده است.

مارکوس فورشنر، مدیر مالی بوش گفت: افزایش شدید هزینه انرژی، مواد خام و خدمات، تاثیر بسیار مهمی در نتایج خواهد داشت؛ فشار هزینه به ویژه در بخش تجارت Mobility Solutions بوش با قیمت فولاد سه برابر بیشتر از سال ۲۰۲۰ بالاست و بعید است به زودی تغییر کند.

در حالی که بوش فروش در بخش تجارت Mobility Solution خود را ۷.۶ درصد در سال گذشته افزایش داد و به ۴۵.۳ میلیارد یورو رساند، پس از ثبت ضرر در سال قبل، تنها ۰.۷ درصد بازده عملیاتی داشت.

به نقل از رویترز، این فقط خودروسازان نیستند که باید افزایش قیمت‌ها را بگذرانند، بلکه تامین‌کنندگان نیز باید افزایش قیمت را تحمل کنند. مارکوس هین، رئیس بخش تجارت Mobility Solutions اظهار کرد: مدت طولانی است که مذاکرات در مورد افزایش قیمت‌ها ادامه داشته است و او مطمئن است که بوش می‌تواند با مشتری به توافق برسد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

گروه بوش به لطف افزایش قیمت و نرخ ارز مطلوب، انتظار دارد رشد فروش بیش از ۶ درصد برای سال جاری، پس از فروش تقریبا ۷۹ میلیارد یورو (۸۳.۱۴ میلیارد دلار) در سال ۲۰۲۱ و بازدهی فروش برای سال ۲۰۲۲ از ۳ تا ۴ درصد را داشته باشد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *