تیک تاک

تیک تاک زیر ذره بین اتحادیه اروپا

پایگاه خبری دنیای برند، تیری برتون کمیسیونر امور بازارهای داخلی اتحادیه اروپا به شو زی چو مدیر ارشد اجرایی تیک تاک اعلام کرد باید تلاش ها برای مقابله با اخبار جعلی در این پلتفرم را بیشتر کند.

به نقل از رویترز، برتون ماه گذشته تا ۲۵ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی به تیک تاک فرصت داد تا اطلاعاتی درباره اقدامات واکنش به بحران خود فراهم کند. همچنین این مقام ارشد به اپ اشتراک گذاری ویدئو کوتاه دستور داد جزییاتی درباره حفاظت از یکپارچگی انتخابات ها و حفاظت از افراد زیر سن قانونی در این پلتفرم ارائه دهد.

کمیسیونر اتحادیه اروپا به تغییرات ماه های گذشته در پلتفرم تیک تاک اشاره کرد که شامل ویژگی هایی برای محافظت از کاربران و سرمایه گذاری در بازبینی محتوا و بخش های اعتماد و ایمنی بوده است. برتون پس از ویدئو کنفرانس با چو گفت: تمام سرویس های تحت نظارت من و البته خودم مشغول بررسی هستیم که آیا این اقدامات برای پیروی از قانون سرویس های اتحادیه اروپا کافی است یا خیر. زیرا اکنون بیش از هر زمان دیگری باید از شهروندان به خصوص کودکان و نوجوانان در مقابل محتوای غیرقانونی و اخبار جعلی محافظت کرد.

چو قرار است امروز با ورا یورووا نایب رئیس کمیسیون اروپا برای ارزش‌ها و شفافیت و دیدیه ریندیر کمیسیونر آنتی تراست این منطقه دیدار کند.

همچنین ببینید

Thematic festivals with the approach of Mazandaran brand agricultural products 310x165 - جشنواره‌های موضوعی با رویکرد محصولات کشاورزی برند استان مازندران

جشنواره‌های موضوعی با رویکرد محصولات کشاورزی برند استان مازندران

پایگاه خبری دنیای برند، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: جشنواره‌های موضوعی با رویکرد محصولات …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x