لوازم‌خانگی

قیمت لوازم‌خانگی در روزها‌ و هفته‌های آینده کاهش می‌یابد

پایگاه خبری دنیای برند، وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش قیمت لوازم‌خانگی در روزها و هفته های آتی خبرداد و گفت: تلاش می‌کنیم خبرهای خوبی در خصوص کاهش قیمت لوازم‌خانگی در روزها و هفته‌های آینده به‌ویژه در حوزه جهیزیه داشته باشیم.

به گزارش شاتا به نقل از ایرنا، سیدرضا فاطمی امین درباره وضعیت قیمت لوازم خانگی افزود: در ۲ سال گذشته افزایش قیمت قابلتوجهی در لوازم خانگی داشته ایم، اما در چند ماه گذشته کار به طور کامل مدیریت شده است، به طوری که یک تا دو مورد هم که افزایشقیمت داشتند پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی به سرعت قیمت ها کاهش یافته است.

وزیر صمت با بیان اینکه لوازم خانگی صنعتی رو به رشد بوده است، اظهار داشت: طبق آمارها تیراژ تولید لوازم خانگی از هشت میلیوندستگاه در سال به ۱۶ میلیون دستگاه رسیده است که نشان می دهد تولید ۲ برابر شده است.

فاطمی‌امین با اشاره به اینکه تولید لوزام خانگی داخلی از کیفیت قابل توجهی برخوردار است، گفت: اکنون در تولید لوازم خانگی تنوعمحصولات داریم.

وی تصریح‌کرد: تلاش می‌کنیم خبرهای خوبی در خصوص کاهش قیمت لوازم‌خانگی در روزها و هفته‌های آینده به‌ویژه در حوزه جهیزیهداشته باشیم، به نحوی که برای جهیزیه تخفیف بسیار مناسبی در نظر خواهیم گرفت.

 

به گفته وی، اکنون هشت شرکت تولیدکننده لوازم خانگی برای تحقق این امر اعلام آمادگی کرده اند.

همچنین ببینید

Img20240521114411376 310x165 - بخش خصوصی و سازمان صنایع کوچک، برای توسعه شهرک‌های صنعتی مدل همکاری تدوین کنند

بخش خصوصی و سازمان صنایع کوچک، برای توسعه شهرک‌های صنعتی مدل همکاری تدوین کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *