The new Audi is coming 640x330 - آئودی جدید در راه است

آئودی جدید در راه است

پایگاه خبری دنیای برند، این خودروساز اعلام کرد که فروش سه ماهه چهارم مرسدس بنز به دلیل محدودیت‌های عرضه و تغییر مدل آسیب دید اما تحویل خودروهای تمام سال مطابق با پیش بینی آن برای دو میلیون بود.

به گزارش ایسنا، فروش گروه خودروساز ممتاز ۱.۵ درصد افزایش یافت و به اندکی کمتر از ۲.۵ میلیون رسید اما فروش سه‌ماهه چهارم برای گروه ۳ درصد و در بخش خودرو ۴ درصد کاهش داشت.

اعلام شد که فروش خودروهای سواری باتری‌دار مرسدس بنز در طول سال ۷۳ درصد افزایش یافت و به ۲۲۲ هزار و ۶۰۰ دستگاه رسید اما فروش باتری‌های الکتریکی مدل‌های اسمارت فورتو و اسمارت فورفور این شرکت ۱۲ درصد کاهش یافت.

این خودروساز لوکس در طول سال نسبت به مشکلات عرضه و تورم که بر فروش تاثیر می‌گذارد، به‌ویژه جنگ قیمت‌ها در بخش خودروهای الکتریکی که بر حاشیه‌ها فشار وارد می‌کند، هشدار داد. با این حال، این شرکت گفته است که انتظار دارد زمانی که نتایج مالی کل سال را در ۲۲ فوریه گزارش می‌دهد، به پایین‌ترین حد بازده تعدیل شده ۱۲ تا ۱۴ درصدی خود برسد.

طبق گزارش رویترز، بی‌ام‌و که رکورد فروش بیش از ۲.۵ میلیون خودرو را در سال جاری به ثبت رساند، با پیش‌بینی حاشیه سود ۹ تا ۱۰.۵ درصدی انتظارات را کاهش داد اما گفته است که انتظار دارد به سطح بالاتری از این محدوده برسد.

آئودی وعده داده است که فروش خودروهای الکتریکی امسال را افزایش دهد زیرا مجموعه‌ای از مدل‌های جدید از جمله Q۶ e-tron  که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۲ ارائه شود، به بازار عرضه می‌شوند.

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *