نمایشگاه تلفیقی مد و لباس

بزرگترین نمایشگاه تلفیقی مد و لباس با حضور بیش از ۹۹ برند کشور

پایگاه خبری دنیای برند، نخستین و بزرگترین نمایشگاه تلفیقی مد و لباس، صنایع دستی، سوغات و اقوام کشور با همت کارگروه ساماندهی مد و لباس و با حضور برترین تولیدکنندگان به مدت سه روز از ۴ بهمن تا ۶ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در هتل لاله بزرگ تهران با حضور بیش از ۹۹ برند کشور برگزار می‌شود.

رویداد نمایشگاهی رستا، شامل عرضه و فروش آخرین و بروز ترین تولیدات انواع پوشاک بانوان، صنایع دستی استان‌های کشور، سوغات و پوشاک اقوام، مجالی برای تامین نیاز بانوان، آقایان و علاقه‌مندان به حوزه صنایع دستی کشور است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، تعامل فرهنگی و ایجاد و گسترش شبکه فروش تولیدکنندگان پوشاک، صنایع دستی و سوغات استان‌ها و همچنین کشف استعدادهای خلاق و اتصال تولیدکنندگان به زنجیره بازاریابی و فروش از دیگر اهداف این نمایشگاه به شمار می‌رود.

مدیر گروه نمایشگاهی رستا، با تاکید بر اهمیت و توجه حوزه مد لباس در جامعه اظهار کرد: هدف دیگر این نمایشگاه آشنایی بیشتر مردم با حوزه مد لباس ایرانی، پوشاک و رودوزی های اقوام کشور با محوریت پوشش جوانان کشور و همچنین در حوزه صنایع دستی قشر هنرمندان، آشنایی جوانان و مردم عزیزکشورمان با تولیدکنندگان و هنر و صنعت صنایع دستی کشور است.

حضور در نمایشگاه برای تمامی افراد آزاد است.

The largest combined exhibition of fashion and clothing with the presence of more than 99 brands in the country 01 - بزرگترین نمایشگاه تلفیقی مد و لباس با حضور بیش از ۹۹ برند کشورمنبع: ایرنا

همچنین ببینید

3467 8776 310x165 - «اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

«اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

مدیرکل شیلات لرستان گفت: تولید آبزیان در این استان طی فعالیت دولت سیزدهم از ۱۶ هزار به ۳۸ هزار تن افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *