برند گوگل

برند گوگل برای ثبت نام تجاری “پیکسل واچ” درخواست داد

پایگاه خبری دنیای برند، گوگل اسنادی را برای ثبت نام تجاری “پیکسل واچ” (Pixel Watch) در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری آمریکا تنظیم کرد.

احتمال زیادی وجود دارد که ساعت هوشمند گوگل “پیکسل واچ” نام بگیرد. طبق گزارش وب سایت ۹to۵google، این غول فناوری اسنادی را برای ثبت نام تجاری “پیکسل واچ” در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری آمریکا تنظیم کرده است. گوگل در درخواست خود نوشته است این نام قرار است دسته ساعتهای هوشمند، قاب و بند آنها را پوشش دهد.

درخواست علامت تجاری، شامل جزییات بیشتر درباره این دستگاه نیست. اما بر مبنای شایعات قبلی و اطلاعاتی که درز پیدا کرده است، نخستین ساعت هوشمند ساخت گوگل یک ظاهر گرد بدون حاشیه دارد. انتظار می رود این ساعت هوشمند حسگر ضربان قلب و قابلیتهای دیگری را داشته باشد که در محصولات فیت بیت (Fitbit) وجود دارد که در سال ۲۰۲۱ توسط گوگل خریداری شد. با این حال گویا این دستگاه قیمت بالاتری از فیت بیت خواهد داشت و رقیب واقعی اپل واچ خواهد شد. پیش بینی می شود این محصول با نرم افزار Wear OS ۳ کار کند که فعلا در شمار محدودی از ساعتهای هوشمند استفاده شده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، جون پروسر که برای افشای زمان رونمایی محصولات معروف است، پیش از این اعلام کرده بود گوگل قصد دارد نخستین ساعت هوشمند خود را  ۲۶ مه عرضه کند. این گفته بعید نیست زیرا تاریخ آن مصادف با کنفرانس سالانه طراحان گوگل است که در ماه مه برگزار می شود. با این حال گوگل پیش از معرفی این محصول، باید از چندین موانع رگولاتوری عبور کند. اما از آنجا که این دستگاه هنوز در فهرست کمیسیون ارتباطات فدرال و بلوتوث SIG دیده نشده است، ممکن است ۲۶ مه برای تاریخ رونمایی آن زود باشد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *