قرارداد صادراتی برند هپکو

اولین قرارداد صادراتی برند هپکو عملیاتی شد

استاندار استان مرکزی از یک رویداد مهم اقتصادی در صنعتِ استان خبر داد و گفت: پس از سال‌ها رکود، اولین قرارداد صادراتی شرکت هپکو عملیاتی شد.

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از فارس، فرزاد مخلص الائمه در صفحه ویراستی خود از گشوده شدن دروازه صادرات به روی برند هپکو خبر داد و نوشت: غولِ صنعتی غرب آسیا که در دهه ۸۰ با غفلت و خیانت به خاک سیاه نشست، به فضل الهی و با همت کارکنان و مدیران آن و کمک دولت و ورود شخص آیت‌الله رئیسی اینک در مسیر شکوفایی قرار گرفته است.

گفتنی است شرکت هپکو بزرگ‌ترین تولیدکننده تجهیزات سنگین در غرب آسیا است که در مقطعی گرفتار مشکلات ناشی از یک خصوصی‌سازی ناموفق و غلط شد اما در دولت سیزدهم گام‌های مؤثری به‌منظور رفع موانع تولید و حمایت از این شرکت برداشته شد؛ هپکو در حال حاضر علاوه بر تولید ماشین‌آلات راهسازی، به صورت ویژه در زمینه تولید انواع ماشین آلات معدنی نیز فعالیت می‌کند.شرکت هپکو در دی ماه سال ۱۴۰۲ اولین بیل هیدرولیکی ۷۵ تن تولید داخل را رونمایی کرد و پیش از آن در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ موفق به تولید و عرضه‌ی تراک معدنی ۶۵ تن شده بود.

The first export contract of Hepko brand was implemented 2 - اولین قرارداد صادراتی برند هپکو عملیاتی شد

آیت الله رئیسی که پیش از آغاز فعالیت دولت سیزدهم و در مسند ریاست دستگاه قضا مسائل شرکت هپکو را به‌صورت ویژه مورد پیگیری قرار داده بود و نقش مؤثری در حفظ و احیای این صنعت داشت، سال گذشته نیز در جریان سفر به استان مرکزی، با حضور در جمع کارگران این شرکت، هپکو را تولید کننده قدرت و نماد غرور و اعتماد به نفس ملی دانست و بر حمایت همه‌جانبه‌ی دولت از تولید ملی تأکید کرد.

پایان

همچنین ببینید

63043023 310x165 - اولین ماموریت فضاپیمای «استارلاینر» فعلا انجام نمی‌شود

اولین ماموریت فضاپیمای «استارلاینر» فعلا انجام نمی‌شود

مقامات ناسا اعلام کردند که ماموریت سرنشین‌دار فضاپیمای «استارلاینر» باز هم به تعویق افتاده و هیچ تاریخ جدیدی برای پرتاب آن درنظر گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *