برند دیزنی پلاس سه سال زودتر به ۹۰ میلیون مشترک رسید

برند دیزنی پلاس سه سال زودتر به ۹۰ میلیون مشترک رسید

پایگاه خبری دنیای برند، برند دیزنی پلاس سه سال زودتر به تعداد مشترکین سال ۲۰۲۴ رسید.

کمتر از ۱۴ ماه پس از راه اندازی در آمریکای شمالی و هلند در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹، برند دیزنی پلاس  به ۹۰ میلیون مشترک، دست یافته است. این برند در آخرین گزارش درآمد خود اعلام کرد، از ۲ ژانویه ۲۰۲۱، رقبای Netflix مستقر در بوربانک، کالیفرنیا به ۹۵ میلیون مشترک پرداخت شده رسیده است. ب

دیزنی با راه اندازی سرویس پخش بسیار پیش بینی شده خود در نوامبر ۲۰۱۹ پیش بینی کرده بود که در سال ۲۰۲۴ به ۶۰ تا ۹۰ میلیون مشترک برسد، برآوردی که از نظر امروز بسیار کم محافظه کارانه به نظر می رسد. انصافاً باید گفت که ویروس همه گیر احتمالاً نقشی در رسیدن دیزنی به هدف خود پیش از موعد مقرر داشته است. مانند Netflix ، دیزنی پلاس احتمالاً از سفارشات در خانه و فعالیتهای محدود اوقات فراغت در برابر COVID-19 سود برد.

همانطور که همه گیر در اوایل سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاد ، با تعطیل بودن سالن های سینما و پارک های تفریحی و تعطیل شدن کشتی های کروز ، دیزنی خود را مجبور به دو برابر کردن تجارت مستقیم خود به مصرف کننده کرد ، و دیزنی پلاس در قلب آن تغییر استراتژیک قرار گرفت. باب چاپک ، مدیر عامل شرکت والت دیزنی اظهار داشت: “ما معتقدیم اقدامات استراتژیکی که برای تغییر شرکت انجام می دهیم باعث رشد و افزایش ارزش سهامداران می شود.

برند دیزنی پلاس سه سال زودتر به 90 میلیون مشترک رسید

همچنین ببینید

اینفوگرافیک سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی سال ۱۴۰۰

اینفوگرافیک سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی سال ۱۴۰۰

پایگاه خبری دنیای برند، اینفوگرافیک برنامه‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در سال  (۲۰۲۱)  ۱۴۰۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *