The arrest of counterfeiters of the logo of the famous detergent company 660x330 - دستگیری جاعلان لوگوی شرکت معروف مواد شوینده

دستگیری جاعلان لوگوی شرکت معروف مواد شوینده

پایگاه خبری دنیای برند، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری جاعلان لوگوی شرکت معروف مواد شوینده در تهران، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری‌های سریالی از شهروندان با شگرد جعل لوگوی یک شرکت مواد شوینده در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات تخصصی کارآگاهان نشان می‌داد ۲ مرد جوان با جعل لوگوی یک شرکت معتبر که در توزیع مواد شوینده فعالیت دارد اقدام به تولید اجناس تقلبی کرده و آنها را در بازار تهران فروخته‌اند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند کارگاه تولیدی آنها در شهر تبریز است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم در پرونده با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی کارگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند همچنین گالن ۴ لیتری مایع ظرف شویی و مقدار عدد مایع ظرف ظرف شویی با برند جعلی کشف شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره سیزدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل لوگوی شرکت معروف مواد شوینده و فروش اقلام در بازار تهران اعتراف کردند.

سردار کارآگاه ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

همچنین ببینید

سرویس ایمیل ایکس

سرویس ایمیل ایکس در راه است

پایگاه خبری دنیای برند، ایلان ماسک تأیید کرد که ایکس در آینده یک سرویس ایمیل …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x