برند توئیتر

حذف موقت تغییر دردسرآفرین برند توئیتر

پایگاه خبری دنیای برند، توئیتر به طور موقت از یک تغییر بحث برانگیز که حفظ توئیت های حذف شده را برای کاربران ثالث دشوار می‌کرد، عقب نشینی کرد.

این شرکت اخیراً جاوا اسکریپت جاسازی شده خود را در توئیتر بهینه کرده به طوری که متن توئیت های حذف شده دیگر در حالت جاسازی شده در وب سایت‌های ثالث قابل مشاهده نیست.

با این حال، در اواخر عصر جمعه، یکی از کاربران توئیتر متوجه شد که این شرکت تغییر مذکور را حذف کرده است. توئیتر یک روز بعد این اقدام را تأیید کرد. سخنگوی این شرکت گفت: «پس از بررسی بازخوردها، در حال حاضر این تغییر را پس می‌گیریم و گزینه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. ما از کسانی که نقطه نظرات خود را به اشتراک گذاشتند قدردانی می‌کنیم. بازخورد شما به ما کمک می‌کند توئیتر را بهتر کنیم.

زمانی که تغییر اولیه برای اولین بار توسط کاربران مشاهده شد، مدیر محصولات توئیتر، النور هاردینگ، گفت که این شرکت اقدام مذکور را برای احترام بیشتر به افرادی که تصمیم به حذف توئیت های خود دارند، انجام داده است. علت مشکل آفرینی این اقدام آن بود که فضایی خالی را در جایی که قبلاً یک توئیت حذف شده جاسازی شده بود، باقی می‌گذاشت.

توئیتر در مورد «گزینه‌های مختلفی» که پس از این تغییر در حال بررسی آنهاست، توضیحی نداد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

هنگامی که توئیتر برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ قابلیت جاسازی توئیت ها را عملیاتی کرد، گفت که عمداً می‌خواهد متن توئیت های حذف شده باقی بماند و برای سال‌ها پس از آن، مدیران شرکت، از جمله مدیرعامل سابق جک دورسی، بر نقش و اهمیت این پلتفرم به‌عنوان نوعی «سابقه عمومی» تأکید داشتند.

منبع: مهر

همچنین ببینید

saipa 55613 310x165 - تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

تولید بیش از ۱۱۸ هزار و ۳۳۸ دستگاه خودرو در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه، 118 هزار و 338 دستگاه خودرو تولید کرده و همچنین موفق شده متوسط تولید روزانه خود را به بیش از 2 هزار دستگاه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *