برند پگاه

ثبت رکورد جدید صادرات شیر خشک با برند پگاه

پایگاه خبری دنیای برند، رکورد صادرات محصول شیر خشک نوزاد در چهارمحال و بختیاری شکسته شد.

استان چهارمحال وبختیاری، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت:شیرخشک نوزاد پگاه درمدت یک ماه ازابتدای امسال( ۱۴۰۱ ) رکورد صادرات محصول شیر خشک را ارتقا داد

سجاد رستمی با اشاره به کسب عنوان واحد نمونه صادراتی در سال های متوالی به همت مدیریت وکارکنان این کارخانه افزود: این واحد صنعتی باصادرات بیش از۵۱۰ تن انواع شیر خشک نوزاد و صنعتی رکورد جدیدی را ثبت کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در مجموع ۲ هزارتن انواع شیر خشک صنعتی ونوزاد ازاین واحد صنعتی صادر شده بود، تصریح کرد: این میزان صادرات با ارزآوری معادل یک ونیم میلیون دلار در یک ماه نوید روزهای پر رونق صادراتی را در سال ۱۴۰۱برای کارخانه است

رستمی گفت: این کارخانه هم اکنون تنها تولید کننده پودر اسکیم پایه شیرخشک نوزاد در کشور است.

وی با بین اینکه همواره واردات شیر خشک وارز بری این حوزه در کل صنایع از دغدغه های مهم کشور بوده است، افزود: این کارخانه توانایی تولید ۵هزار تن پودر اسکیم پایه شیرخشک نوزاد را دارد، در حالیکه میزان نیاز کشور به این محصول ۳هزار تن در سال است.

رستمی خاطرنشان کرد:پارسال بیش از ۳هزار تن شیر خشک اسکیم پایه نوزاد در این شرکت تولید شده و علاوه بر مصرف در شیر خشک نوزاد برای دیگر کارخانه های کشور هم ارسال شده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

 کارخانه شیر خشک نوزاد و صنعتی پگاه شهرکرد با همت مجموعه صنایع شیر ایران با برند پگاه،متعلق به صندوق بازنشستگان کشور از سال ۱۳۹۲ در استان چهارمحال و بختیاری فعال شده است.

منبع: خبرآنلاین

همچنین ببینید

63066263 310x165 - ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

دو روز پیش بود که ایلان ماسک شرکت‌های اپل و اوپن‌ای‌آی را به دلیل آنچه «نقض امنیتی غیرقابل قبول» خواند، تهدید به شکایت کرد و حالا اوپن‌ای‌آی در مقام پاسخ برآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *