برند مایکروسافت

پاداش برند مایکروسافت برای تلاش در دوران کرونا

پایگاه خبری دنیای برند، برند مایکروسافت به کارمندانش در سراسر جهان پاداش ۱۵۰۰ دلاری برای تلاشی که در سال همه گیری کووید ۱۹ (ویروس کرونا) داشته اند، پرداخت کرده است.

برند مایکروسافت به کارمندانش در سراسر جهان به دلیل تلاشی که در سال همه گیری کووید ۱۹ داشتند این پاداش را می دهد. این پاداش به کارمندان و کارکنان پایین سطح نایب رییس شرکت تعلق گرفته است. کارمندان مایکروسافت در زیرمجموعه های این شرکت شامل لینکدین، گیت هاب و زِنی مکس مشمول دریافت این پاداش نشده اند.

کتلین هوگان، نایب رییس منابع انسانی مایکروسافت در یک یادداشت داخلی که توسط وب سایت ورج مشاهده شد، اعلام کرد این پاداش ۱۵۰۰ دلاری برای قدردانی از سال مالی منحصر و پرچالشی است که مایکروسافت پشت سر گذاشت.

یک نماینده مایکروسافت در ایمیلی به وب سایت بیزنس اینسایدر تایید کرد که این پاداش داده شده اما میزان آن را تایید نکرد. این سخنگو گفت: به نشانه قدردانی برای سپری کردن یک سال پرچالش به اتفاق یکدیگر، مفتخریم که از تلاش کارمندانمان با یک هدیه پولی قدردانی کنیم.

طبق برآورد وب سایت ورج، پاداش مایکروسافت به حدود ۱۳۰ هزار کارمندش حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای این شرکت تمام می شود که در مقایسه با سود ۵۳ میلیارد دلاری این شرکت در سال ۲۰۲۰، ناچیز محسوب می شود.

بسیاری از شرکتها رویکرد مشابهی نسبت به کارکنانشان در دوران همه گیری کووید ۱۹ داشته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، شرکت آمازون هم به کارکنان نیمه وقت و تمام وقت خط مقدم خود در مقاطع مختلف پاداشهای کوچکی داده است. فیس بوک در مارس سال ۲۰۲۰ اعلام کرد به هر یک از ۴۵ هزار کارمندش ۱۰۰۰ دلار می دهد. بسیاری از شرکتهای فناوری هم به کارمندانشان برای تجهیزات دفتر خانگی خود کمک هزینه پرداخت کردند.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

saipa 55613 310x165 - تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

تولید بیش از ۱۱۸ هزار و ۳۳۸ دستگاه خودرو در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه، 118 هزار و 338 دستگاه خودرو تولید کرده و همچنین موفق شده متوسط تولید روزانه خود را به بیش از 2 هزار دستگاه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *