برند اسباب‌بازی

انتشار فراخوان بخش رقابتی هفتمین جشنواره ملی برند اسباب‌بازی کانون

پایگاه خبری دنیای برند، فراخوان بخش رقابتی انتخاب اسباب‌بازی‌های برتر ایرانیِ هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

این جشنواره قرار است امسال نیز همچون سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌ صورت مجازی و فرآیندی و در چند مرحله به‌شکل گام به گام برگزار ‌شود.

هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی و دعوت از تمامی تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایرانی به ‌منظور گردهمایی صاحبان صنعت و اندیشمندان این حوزه و شناسایی و معرفی محصولات برتر این صنعت به خانواده‌ها و علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

بخش رقابتی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به شناسایی استعدادها و فعالیت‌های اثربخش در حوزه اسباب‌بازی می‌پردازد و با دعوت از تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایرانی و ایجاد فضای رقابتی سازنده و هدفمند، محصولات برتر تولیدشده در بازه زمانی پاییز و زمستان ۱۳۹۹ و بهار و تابستان ۱۴۰۰ را معرفی می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به تارنمای جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir و تکمیل فرم‌های مربوط، اسباب‌بازی‌های خود را از روز ۲۰ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ برای شرکت در بخش رقابتی این جشنواره ثبت و معرفی کنند.

داوری محصولات در پنج بخشِ کیفیت ‌تولید، کیفیت طراحی، گرافیک و تصویرسازی و بهترین بسته‌بندی در کنار انتخاب برترین اسباب‌بازی‌های شناختی برگزار خواهد شد.

تولیدکنندگان اسباب‌بازی باید در بخش‌های مختلف جشنواره به‌ صورت حقیقی یا حقوقی ثبت‌نام کنند. ثبت و تشکیل پرونده در بخش رقابتی صرفاً برای کسانی که به‌صورت حقوقی ثبت‌نام کرده‌اند میسر است.

برای ثبت‌نام به‌ صورت شخص حقوقی به شماره ثبت موسسه یا ثبت برند یا شماره یکی از مجوزهای صادرشده از سوی شورای نظارت بر اسباب‌بازی نیاز است و شرکت در بخش رقابتی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی صرفاً برای اشخاص حقوقی ممکن است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

جشنواره ملی اسباب‌بازی با هدف کمک به ساماندهی و رونق صنعت اسباب‌بازی از سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرده است و هفتمین دوره آن نیز به ‌صورت فرآیندی در زمستان سال ۱۴۰۰ در فضای مجازی و با هدف حمایت از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در حوزه اسباب‌بازی با همراهی شورای نظارت بر اسباب‌بازی برگزار می‌شود.

یادآوری می‌شود آیدین مهدی‌زاده دبیری هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را بر عهده دارد.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

63066263 310x165 - ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

دو روز پیش بود که ایلان ماسک شرکت‌های اپل و اوپن‌ای‌آی را به دلیل آنچه «نقض امنیتی غیرقابل قبول» خواند، تهدید به شکایت کرد و حالا اوپن‌ای‌آی در مقام پاسخ برآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *