مدیریت استراتژیک برند/ دانشگاه علمی و کاربردی

صدور مجوز درس مدیریت استراتژیک برند/ دانشگاه علمی و کاربردی

پایگاه خبری دنیای برند، مجوز اجرای دوره تک درس علمی کاربردی مدیریت استراتژیک برند در استان تهران به همراه مجوز اجرای ۱۱۴ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضامحور دیگر صادر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، هفتاد و هفتمین جلسه کارگروه آموزش‌های عالی کوتاه مدت علمی کاربردی به ریاست دکتر کشت‌کار قائم‌مقام رئیس و معاون آموزشی این دانشگاه و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.
دکتر وحید بیگدلی‌راد سرپرست دفتر آموزش‌های کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: شرکت‌کنندگان در دوره مدیریت استراتژیک برند به تجزیه و تحلیل و مورد کاوی مثال‌های بسیار موفق برندسازی در سطح جهان پرداخته و اصول، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های مدیریت استراتژیک برند را فرا می گیرند.

وی تصریح کرد: در مجموع مجوز اجرای ۱۱۵ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضامحور در گروه‌‌های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر برای ۵۱ واحد متقاضی در ۲۲ استان صادر شد که این دوره‌ها ظرفیت آموزش قریب به ۹ هزار نفر مهارت‌‌جوی واجد شرایط را دارا است.

همچنین ببینید

شبکه اجتماعی ایکس

خداحافظی با لایک‌های عمومی در ایکس: ایلان ماسک به دنبال تشویق به تعامل بدون قضاوت

در اقدامی غافلگیرکننده، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایکس (توییتر سابق)، اعلام کرد که قابلیت مشاهده لایک‌های عمومی از پروفایل‌های کاربران در این پلتفرم حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *