مانتو شلوار اداری

مانتو شلوار اداری طاعتی را بیشتر بشناسید بیمارستان

پایگاه خبری دنیای برند، آیا با ویژگی های مانتو شلوار اداری طاعتی آشنا هستید؟ آیا تاکنون برای سفارش و دوخت مانتو فرم یا مانتو شلوار اداری به تولیدی مانتو اداری طاعتی مراجعه کرده‌اید؟ به نظر شما کیفیت و دوخت مانتو اداری طاعتی چگونه است؟

یونیفرم و مانتو شلوار اداری همیشه شکل مؤثری از ارتباط غیرکلامی بوده است؛ در واقع پوشش صحیح کارمندان ادارات قابلیت اطمینان و حرفه‌ا‌ی بودن آنان را بیان کند که دو جنبه ضروری برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان و تأمین کنندگان از همان ابتداست؛ دقیقاً به همین دلیل است که یونیفرم اداری نقش مهمی را ایفا می کند. به لطف این لباس‌ها، روحیه کل تیم با احساس یکنواختی و تعلق همراه است که از نظر روانی همگی آنان احساس اتحاد و انسجام بیشتری می کنند.

 

یونیفرم اجازه می‌دهد تا هویت شرکت، توسعه و گسترش یابد. یک شرکت و یا اداره معتبر معمولاً با نوع شغل و ویژگی‌های لباس کارمندانش یادآوری می‌شود. مثلا وقتی اسم شرکت هواپیمایی به گوش می‌رسد ناخودآگاه لباس و یونیفرم‌های خاص کارمندان این شرکت در ذهن تداعی می‌گردد. اما سوال اینجاست چگونه لباس فرم کار را برای دفتر خود انتخاب و سفارش دهیم ؟ و مهمتر از همه، آن را از کجا تهیه نماییم؟ در این مقاله ضمن معرفی تولیدی مانتو شلوار اداری طاعتی، شما را با ویژگی‌های مانتو اداری و خدمات این تولیدی آشنا خواهیم ساخت. با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوعات بپردازیم و با دنیای جذاب مانتو شلوار اداری طاعتی بیشتر آشنا شوید.

تولیدی مانتو اداری طاعتی

تولیدی مانتو شلوار اداری طاعتی یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدی مانتو شلوار اداری در ایران است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار نمود. این شرکت تولیدی تمامی محصولات خود اعم از مانتو شلوار اداری، مقنعه، لباس کار و کلاه مهماندار هواپیمایی را به کمک پرسنلی باتجربه و با بکارگیری ابزارآلات پیشرفته، دوخت و مواد اولیه با کیفیت، تولید نموده و به بازار عرضه می‌کند. مشتریان اصلی تولیدی مانتو اداری طاعتی شرکت‌ها، ارگان‌های دولتی و غیردولتی می‌باشند که جهت دوخت مانتو فرم کارمندان خود، تولیدی مانتو اداری طاعتی را ترجیح می‌دهند.

کیفیت مانتو شلوار اداری طاعتی بسیار بالا بوده به طوری که رضایت اکثر مشتریان را در بر دارد. از جمله افتخارات این تولیدی که در سال‌های اخیر به آن دست یافته است می‌توان به مواردی همچون، برنده شدن در مسابقات ملی مهارت و کسب رتبه اول و دوم کشوری، برنده شدن در مسابقات ملی مهارت و کسب رتبه اول شهر و استان تهران، دارا بودن پرسنل طراحی و دوخت با تجربه با مدارک معتبر و… اشاره کرد. تولیدی طاعتی علاوه بر طراحی و دوخت مانتو شلوار اداری خدماتی همچون سایزگیری در محل شرکت‌ها و ادارات، طراحی‌های مدل و طرح‌های اختصاصی، خدمات تعمیرات و خیاطی به صورت رایگان به مدت یکسال، ارسال رایگان به شرکت‌ها و ادارات در صورت خرید بیش از ۵ دست مانتو شلوار اداری و… را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خط تولید این شرکت با توجه به تبحر طراحان و دوزندگان تحت پوشش و با کمک دستگاه‌های دوخت پیشرفته‌ای که در اختیار دارد توانایی تولید انبوه و تحویل سریع هرگونه مانتو فرمی را با هر نوع جنس و قیمتی به مشتریان دارد. تمامی محصولات تولید شده توسط تولیدی مانتو اداری طاعتی دارای ضمانت کیفیت و گارانتی دوخت بوده و این خود حس اعتماد را در میان مشتریان دو چندان کرده است.

Learn more about taati office pants - مانتو شلوار اداری طاعتی را بیشتر بشناسید بیمارستانویژگی مانتو شلوار اداری طاعتی

مانتو شلوار اداری طاعتی علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بالای دوخت بر اساس جنس، سایز و رنگ دارای ویژگی‌های زیر است:

 • اغلب مانتو اداری بر اساس زمستانه و یا تابستانه بودن در جنس‌های مختلف دوخت می‌شوند. جنس فاستونی، ترگال، کتان، ویسکوز، پرادو، پرشیا، و… از جمله رایج‌ترین اجناسی است که طبق خواسته مشتری در دوخت مانتو شلوار اداری طاعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل اکثر مانتو فرم‌های تولیدی مانتو اداری طاعتی ضد چروک بوده و ظاهری آراسته و شکیل را برای کارمندان ایجاد می‌کند.
 • رنگ‌های مورد استفاده در دوخت مانتو شلوار اداری کاملا به سلیقه شرکت‌ها و ادارات بوده و غالبا از رنگ‌های سرمه‌ای، قهوه‌ای، کرم، مشکی، طوسی و خاکستری استفاده می‌گردد.
 • سایز و قد مانتو شلوار اداری برای هر شخص متفاوت است و متناسب با جسه و هیکل فرد دوخت می‌شود تا در هنگام استفاده از یونیفرم احساس راحتی کرده و برای وی تنگ یا گشاد و خیلی بلند یا خیلی کوتاه نباشد به همین دلیل سایزگیری برای دوخت مانتو شلوار اداری از مهم‌ترین بخش‌های تولید مانتو شلوار اداری طاعتی است.

سایزگیری تولیدی طاعتی

یکی از خدماتی که برای دوخت مانتو شلوار اداری طاعتی توسط این شرکت ارائه می‌شود مرحله سایزگیری است که به سه شکل به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد.

 • اولین نوع سایزگیری مانتو اداری در محل کار کارمندان یعنی در داخل شرکت و یا اداره آنان است که مختص شرکت‌ها و ادارات در داخل استان تهران می‌باشد و توسط خیاطان با تجربه سایزگیری می‌گردد.
 • دومین نوع از سایزگیری برای دوخت مانتو شلوار اداری طاعتی سایزگیری در دفتر تولیدی مانتو اداری طاعتی است که شما برای گرفتن سایزتان جهت دوخت مانتو فرم باید به دفتر کار این شرکت مراجعه کنید.
 • سومین روش سایزگیری برای دوخت مانتو اداری از روی جدول سایزگیری طاعتی است که این جدول توسط شرکت در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این نوع روش سایزگیری برای کسانی مناسب است که از راه دور تمایل به سفارش و خرید مانتو شلوار اداری طاعتی دارند.

Learn more about taati office pants 0 - مانتو شلوار اداری طاعتی را بیشتر بشناسید بیمارستانبرای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های مختلف سایزگیری طاعتی به وب سایت این شرکت مراجعه کنید. راه‌های کسب درآمد از طریق همکاری با این تولیدی شما علاوه بر خرید مانتو شلوار اداری طاعتی می‌توانید به ۶ روش با تولیدی مانتو اداری طاعتی همکاری کنید و از این طریق کسب سود و حتی درآمد نمایید. این ۶ روش شامل موارد زیر است:

 1. همکاری از طریق خرید عمده مانتو شلوار اداری طاعتی و ثبت نمایندگی برای کسانی که دارای فروشگاه هستند.
 2. همکاری از طریق فروش واسطه‌ای؛ این روش برای کسانی مناسب است که خود تمایلی به خرید عمده مانتو اداری طاعتی را ندارند اما مشتری برای خرید مانتو شلوار اداری طاعتی را دارند و حاضرند به عنوان واسطه، محصولات این تولیدی را به دست مشتریان برسانند.
 3. همکاری از طریق فروش آنلاین مانتو شلوار اداری طاعتی؛ این نوع از روش همکاری برای کسانی مناسب است که دارای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های فعال هستند.
 4. همکاری از طریق معرفی شرکت طاعتی؛ این نوع از همکاری مناسب شرکت‌هایی است که تولیدی طاعتی را به شرکت‌ها و ادارات دیگر معرفی می‌نمایند.
 5. همکاری از طریق فروش حضوری مانتو شلوار اداری طاعتی؛ این نوع همکاری مناسب کسانی است که در حیطه بازاریابی حضوری فعالیت داشته و قدرت فروش حضوری تمامی اجناس طاعتی را دارند.
 6. همکاری تولیدی طاعتی از طریق فروش به مشتریان قدیمی؛ این روش برای مشتریانی که یکبار یا بیشتر از تولیدی مانتو اداری طاعتی خرید کرده‌اند در نظر گرفته شده است. به این صورت که می‌توانند از شرکت طاعتی بابت خرید مانتو شلوار اداری، پورسانت و تخفیف دریافت نمایند. علاوه بر آن خدمات رایگانی همچون تعمیرات، اتو و دوخت مقنعه تا یکسال برای این مشتریان رایگان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مانتو اداری طاعتی و جهت سفارش دوخت مانتو فرم دلخواهتان می‌توانید به وبسایت تولیدی مانتو اداری طاعتی مراجعه کنید و در صورت لزوم از راهنمایی مشاورین دوخت این شرکت نیز بهرمند شوید.

 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری دنیای برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

همچنین ببینید

japan 310x165 - برنامه‌ریزی سفری بی‌نقص: با فلای تودی به ژاپن بدون دغدغه سفر کنید

برنامه‌ریزی سفری بی‌نقص: با فلای تودی به ژاپن بدون دغدغه سفر کنید

پایگاه خبری دنیای برند،کشور ژاپن، سرزمین آفتاب تابان و تلفیق حیرت‌انگیز فرهنگ سنتی و مدرنیته، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *