برند ایرانی

تیم ملی ایران با برند ایرانی در جام جهانی قطر

پایگاه خبری دنیای برند، سایت فرانسوی به رونمایی از لباس های تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با عراق پرداخت.

به نقل از سایت footpack فرانسه، کمتر از ده ماه دیگر، جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. رقابتی که همه منتظر آن بودند و فرصتی برای ایران برای بازی در ششمین مرحله نهایی تاریخ خود خواهد بود. ایران با ستاره‌هایی چون طارمی و قدوس توانست در دیدار برابر عراق به برتری برسد تا اولین تیم از آسیا باشد که راهی جام جهانی می‌شود.

ایران هم‌چنین اولین کشوری است که البسه خود را برای جام جهانی انتخاب کرده است. از ابتدای دهه ۲۰۰۰، فدراسیون ایران دائماً اسپانسرها و برندهای لباس خود را تغییر داده است. در بیست سال گذشته کمتر از ده تغییر صورت گرفته است. در حالی که ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ پیراهن های آدیداس را بر تن کرده بود و اکنون برند ایرانی تامین کننده البسه ایران برای جام جهانی است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

 پیراهن خانگی به این ترتیب دارای یک نوار سبز افقی در سطح سینه است که نشان فدراسیون را در خود جای داده است. نواری که به سمت لوگوی می‌رود و قرمز می‌شود تا رنگ‌های پرچم کشور را به یاد بیاورد. رنگ‌هایی که هم در لبه آستین و هم در سطح یقه و روی شانه ها دیده می‌شود. در پهلوها، یک حاشیه سبز ظاهر می‌شود.

رنگ دوم ایران برای جام‌جهانی نیز قرمز تعیین شده است.

بنابراین ایران اولین تیمی است که پیراهن های خود را برای جام جهانی ۲۰۲۲ ارائه می‌کند. تیم های دیگری که به ویژه با نایک، آدیداس یا PUMA قرارداد دارند، باید چند هفته یا چند ماه دیگر منتظر بمانند تا لباس خود را معرفی کنند.

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *