Investment of 10 billion tomans by Sheypoor 660x330 - جذب سرمایه‌ 10 میلیارد تومانی توسط شیپور

جذب سرمایه‌ ۱۰ میلیارد تومانی توسط شیپور

شرکت نواندیشان دنیای اقتصاد مبلغ ۱۰ میلیارد تومان روی شیپور (شرکت نت تجارت اهورا) سرمایه‌گذاری کرده است.

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از دیجیاتو، این سرمایه‌گذازی شرکت «نواندیشان دنیای اقتصاد» در سال ۱۴۰۲، حدودا در بازه زمانی اول شهریور تا انتهای بهمن ۱۴۰۲ انجام شده است و زمان دقیق این سرمایه‌گذاری مشخص نیست.

طبق صورت‌های مالی شش‌ماهه این شرکت منتهی به انتهای بهمن‌ماه ۱۴۰۲، سرمایه‌گذاری روی شیپور در این بازه زمانی از سال گذشته انجام شده است؛ بااین‌حال زمان دقیق آن مشخص نیست.

نواندیشان دنیای اقتصاد دراِزای این مبلغ، یک درصد از سهام شیپور را دریافت کرده است. این بدان معناست که در این سرمایه‌گذاری، شیپور هزار میلیارد تومان ارزش‌گذاری شده است؛ البته این رقم را نباید به‌عنوان ارزش ذاتی این شرکت درنظر گرفت.

Investment of 10 billion tomans by Sheypoor 09 - جذب سرمایه‌ 10 میلیارد تومانی توسط شیپور

آخرین جذب سرمایه شیپور که رسانه‌ای شد، به زمستان سال ۱۳۹۶ بازمی‌گردد. در آن زمان خبر جذب سرمایه ۳۸ میلیارد تومانی این شرکت منتشر شد که بخش اعظم این سرمایه از سوی یک شرکت روسی تزریق شده بود.

در کنار شرکت روسی و سرمایه‌گذاران سابق، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس نیز سهم نسبتاً مهمی در این رقم میلیاردی داشت. مدیرعامل این شرکت در آن زمان به دیجیاتو گفت:

«شرکت لوتوس با سرمایه‌گذاری در شیپور به نتیجه‌ای رسیده است که در آن ترس ازدست‌رفتن کلی سرمایه و یا شکست استارتاپ دیگر وجود ندارد و دغدغه‌هایی نظیر سود بازده کمتر از حد انتظار و یا به تأخیر افتادن سوددهی جای آن را گرفته است.»

همچنین ببینید

63043023 310x165 - اولین ماموریت فضاپیمای «استارلاینر» فعلا انجام نمی‌شود

اولین ماموریت فضاپیمای «استارلاینر» فعلا انجام نمی‌شود

مقامات ناسا اعلام کردند که ماموریت سرنشین‌دار فضاپیمای «استارلاینر» باز هم به تعویق افتاده و هیچ تاریخ جدیدی برای پرتاب آن درنظر گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *