سود هیوندای

افزایش سود سه ماهه دوم برند هیوندای

پایگاه خبری دنیای برند، برند هیوندای موتور کره جنوبی گزارش داد که سود سه ماهه دوم سال جاری ۱۵ درصد افزایش یافته است که به دلیل فروش قابل‌توجه خودروهای اسپرت و افزایش تولید با توجه به کاهش کمبودهای جهانی نیمه هادی‌ها بوده است.

هیوندای موتور سود خالص ۳.۲ تریلیون وون را برای دوره آوریل تا ژوئن در مقابل سود ۲.۸ تریلیون وون سال قبل گزارش کرد. درآمد نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافت و به ۴۲ تریلیون وون رسید.

عرضه جهانی فشرده تراشه‌های خودرو که در همه‌گیری کووید-۱۹ آغاز شد، تولید خودرو را محدود کرده و صنعت خودرو را از کندی کلی اقتصادی که تقاضا برای اکثر کالاهای مصرفی را کاهش داده است، حفظ کرده است اما عدم قطعیت اقتصادی تهدیدی برای فشار بر رشد حاشیه آنها در سه ماهه آینده است زیرا تنگناهای زنجیره تامین کاهش می‌یابد و باعث می‌شود تولید درست در زمانی که نرخ‌های بهره بالا شروع به کاهش تقاضای خودرو می‌کند، افزایش یابد.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا هفته گذشته اعلام کرد که قیمت خودروهای الکتریکی را دوباره و در زمان خودش کاهش می‌دهد تا فروش را افزایش دهد.

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *