گوگل و فیسبوک

قرارداد برندهای گوگل و فیس بوک/ استرالیا

پایگاه خبری دنیای برند، پس از تصویب قانون جدیدی در استرالیا برای پرداخت هزینه به رسانه ها برای انتشار محتوا در برندهای فناوری، یک برند رسانه‌ای استرالیایی قراردادی با فیسبوک و گوگل امضا کرده است.

به نقل از رویترز، «هلدینگ ناین اینترتینمنت» (Nine Entertainment Co Holdings) استرالیا امروز اعلام کرد با توجه به قانون جدید تصویب شده در این کشور، قراردادی چند ساله برای انتشار محتوا با گوگل و فیس بوک امضا کرده است.

این قرار داد در حالی امضا می‌شود که چندی قبل استرالیا قانون جدیدی در حوزه انتشار محتوای رسانه‌های محلی در برندهای گوگل و فیس بوک تصویب کرد و براساس آن قرار شد این شرکت‌ها به ناشران مبلغی پرداخت کنند. پیش از ناین اینترتینمنت نیز رقبای آن یعنی «سون وست مدیا» و «نیوزکورپ» قراردادهای مشابهی را امضا کردند.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

این برند رسانه‌ای چند ملیتی اعلام کرده به مدت ۵ سال برای پلتفرم News Showcase گوگل و ۳ سال برای محصول مشابه فیس بوک محتوا فراهم می‌کند. البته جزئیات دقیق این قرارداد هنوز مشخص نشده است.

علاوه بر موارد گفته شده گوگل نیز فعالیت‌های بازاریابی خود را در پلتفرم‌های شرکت ناین اینترتینمنت گسترش می‌دهد.

منبع: مهر

همچنین ببینید

62569188 310x165 - تنش میان فرانسه و آمریکا بر سر توتال: ماکرون از شرکت‌های وفادار به کشور حمایت می‌کنیم

تنش میان فرانسه و آمریکا بر سر توتال: ماکرون از شرکت‌های وفادار به کشور حمایت می‌کنیم

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، در مصاحبه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، نگرانی خود را از احتمال خروج شرکت بزرگ نفتی توتال انرژی از این کشور ابراز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *