گندم دهلران

گندم دهلران برند کشوری است

پایگاه خبری دنیای برند، دهلران قطب کشاورزی استان است و گندم دهلران برند کشوری است.

فرماندار ویژه دهلران گفت: میزان تولیدات کشاورزی دهلران در سال ۴۲۵ هزار تن است. لطیف صادقی ظهر یکشنبه در این آیین جشن برداشت گندم در دشت عباس گفت: دهلران قطب کشاورزی استان است و گندم دهلران برند کشوری است و در تولید گندم و کلزا رتبه‌های استانی و کشوری داریم.

وی در کنار زحمات کشاورزان به خدمات نظام برای ارتقا سطح تولید اشاره و افزود: شاهد اجرای سد میمه در شهرستان هستیم و با تخصیص هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی پیشرفت ۷۵ درصدی دارد و در تولید کشاورزی می‌تواند انقلابی ایجاد کند.

فرماندار ویژه دهلران به درایت مقام معظم رهبری در همه حوزه‌ها اشاره و به سامانه گرمسیری که از صندوق توسعه ملی برای ایلام و کرمانشاه هدف گذاری شده اشاره و گفت: با تکمیل سامانه گرمسیری ۱۰۰ هزار تن به تولید گندم دهلران افزوده می‌شود

وی به سد دویرج و آبیاری اراضی موسیان و قسمتی از اراضی بخش مرکزی اشاره و گفت: ما مطالعات اولیه سد چیخاب را انجام ودر دشت عباس علاوه بر استفاده از سد کرخه از چاه‌های کشاورزی نیز بهره مند هستیم و بی شک دهلران در بخش کشاورزی قطب تولید و اشتغال می‌باشد و خدمات دولت در این بخش قابل تحسین می‌باشد

صادقی تولید محصولات کشاورزی دهلران را ۴۲۵ هزارتن است و ارزش محصولات کشاورزی شهرستان سالانه ۶ هزار میلیارد تومان است.

منبع: ایرنا

همچنین ببینید

شبکه اجتماعی ایکس

خداحافظی با لایک‌های عمومی در ایکس: ایلان ماسک به دنبال تشویق به تعامل بدون قضاوت

در اقدامی غافلگیرکننده، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایکس (توییتر سابق)، اعلام کرد که قابلیت مشاهده لایک‌های عمومی از پروفایل‌های کاربران در این پلتفرم حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *