برند تیک تاک

رده‌بندی سنی محتوا در برند تیک تاک آزمایش می‌شود

پایگاه خبری دنیای برند، تیک تاک سرگرم کار روی راههایی برای رده بندی و محدود کردن دسترسی کاربران نوجوان به محتوای بزرگسالان در این اپلیکیشن ویدیوی کوتاه است.

تیک تاک که در سالهای اخیر محبوبیت فزاینده‌ای میان نوجوانان پیدا کرده است، اعلام کرد آزمایش کوچکی را برای رده بندی محتوا انجام می‌دهد که در دسترسی حساب‌های متعلق به کاربران کم سن و سال به محتوایی که مناسب آنها نیست، محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند.

تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، اعلام کرد بر مبنای استانداردهای رده‌بندی محتوا که در فیلم‌ها و بازی‌ها استفاده می‌شوند، کار می‌کند و روشی را برای تولیدکنندگان محتوا در این اپلیکیشن آزمایش می‌کند تا مشخص کنند آیا می‌خواهند محتوایشان تنها توسط مخاطبان بزرگسال مشاهده شود.

پلتفرم‌های شبکه اجتماعی در خصوص رویکردی که در قبال سلامت روانی و ایمنی کاربران خردسال دارند، تحت تفحص فزاینده‌ای قرار گرفته‌اند. شرکت مِتا پلتفرمز که شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و واتساپ است، از سوی قانونگذاران آمریکایی به دلیل پروژه معرفی نسخه ویژه کودکان اپلیکیشن اینستاگرام، هدف انتقاد قرار گرفته است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

بر اساس گزارش رویترز، گروهی از دادستان‌های کل ایالتی آمریکا سال گذشته تحقیقاتی را از مِتا در خصوص تبلیغ اینستاگرام برای کودکان با وجود آسیب‌های احتمالی آن آغاز کردند. این تحقیقات پس از درز اسنادی آغاز شد که پرسش‌هایی را درباره تحقیقات این شرکت درباره تاثیر اینستاگرام بر سلامت روانی کاربران نوجوان برانگیخت.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

saipa 55613 310x165 - تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

تولید بیش از ۱۱۸ هزار و ۳۳۸ دستگاه خودرو در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه، 118 هزار و 338 دستگاه خودرو تولید کرده و همچنین موفق شده متوسط تولید روزانه خود را به بیش از 2 هزار دستگاه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *