بافندگی

آغاز عملیات احداث واحد های بافندگی و چاپ بافت بلوچ

پایگاه خبری دنیای برند، معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو از آغاز عملیات اجرایی خط جدید بافندگی و تکمیل خط چاپ و رنگرزی شرکت گسترش صنایع بافت بلوچ خبر داد .

محسن صالحی نیا با بیان اینکه پس از برگزاری مناقصه شناسایی و انتخاب پیمانکار ، تحویل محل اجرای پروژه صورت پذیرفته است، گفت : پیمانکار عملیات احداث و آماده سازی محوطه واحد بافندگی را آغاز کرده است .

به گفته وی برآورد ساخت و آماده سازی سالن بافندگی حدود ۸۰۰ میلیارد ریال است .

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به اینکه مذاکرات با تامین کنندگان معتبر و جهانی ماشین آلات بافندگی و خط چاپ با کیفیت بالا و مجهز به فناوری روز دنیا انجام شده است ، تصریح کرد : برآورد هزینه تامین ماشین آلات طرح معادل ده میلیون یورو است که در مجموع معادل ارزش ریالی روز سرمایه گذاری این طرح توسعه ای در منطقه محروم ایرانشهر حدود ۳۸۰۰ میلیارد ریال می باشد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

گفتنی است که خط جدید بافندگی و تکمیل خط چاپ و رنگرزی شرکت گسترش صنایع بافت بلوچ ظرفیت تولید ۱۸ میلیون متر مربع انواع پارچه تترون و ملحفه ای در سال را دارد و قرار است طبق برنامه در مدت ۱۸ ماه ساخته شود .

میزان اشتغالزایی این طرح حدود ۳۰۰ نفر است .

واحد ریسندگی شرکت بافت بلوچ با ظرفیت تولید ۱۵ تن انواع نخ در تیر ماه سال گذشته با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسیده بود .

منبع: شاتا

همچنین ببینید

واردات ۱۱۰۰ دستگاه خودرو به یک بندر جنوبی کشور از ابتدای سال

پایگاه خبری دنیای برند، حمیدرضا محمدحسینی با بیان این‌که ۱۱۲۴ دستگاه خودرو از ابتدای سال …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x