برندسازی

طرح برندسازی و بسته‌بندی تخم مرغ محلی عشایر یکی از طرح‌های اشتغال‌زایی عشایر است

پایگاه خبری دنیای برند، مدیر کل امور عشایری استان ایلام گفت: از تولید و بسته بندی تخم مرغ محلی عشایر ایلام حمایت می شود.

محمد جواد خانزادی اظهار کرد: یکی از سیاست‌های سازمان امور عشایر کشور و تأکیدات استاندار ایلام، حمایت از جامعه عشایر و تنوع بخشی به درآمدهای این قشر است که در این راستا تاکنون طرح‌های مختلفی از جمله زنجیره گوشت قرمز، گردشگری عشایری، صنایع دستی عشایری، کشت گیاهان دارویی و… تعریف شده‌اند.

وی افزود: در این راستا همچنین طرح برندسازی و بسته بندی تولیدات عشایر از طرح‌های مهم و مورد حمایت این اداره کل بوده که تسهیلات مورد نیاز نیز از محل تبصره ۱۸ تأمین خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرح برندسازی و بسته بندی تخم مرغ محلی عشایر نیز یکی از طرح‌های اشتغال زایی عشایر است که در مرحله اول روزانه بیش از ۱۰۰۰ تخم مرغ محلی از طریق فروشگاه‌های عشایر بازار توزیع و در دسترس همشهریان قرار خواهد گرفت.

مدیر کل امور عشایری ایلام افزود: عشایر متقاضی طرح بسته بندی محصولات عشایری با نام و نشان تجاری عشایر می‌توانند با مراجعه به ادارات امور عشایر شهرستان از این فرصت حمایتی دولت استفاده کنند.

منبع: مهر

همچنین ببینید

63066263 310x165 - ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

دو روز پیش بود که ایلان ماسک شرکت‌های اپل و اوپن‌ای‌آی را به دلیل آنچه «نقض امنیتی غیرقابل قبول» خواند، تهدید به شکایت کرد و حالا اوپن‌ای‌آی در مقام پاسخ برآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *