برندسازی

برندسازی و بازاریابی دو گام اساسی برای حمایت از کسب و کارها

پایگاه خبری دنیای برند، رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ضرورت حمایت از مشاغل خانگی گفت: برند سازی و بازاریابی دو گام اساسی برای حمایت از کسب و کارهای خانگی است.

نرجس نیازمند در حاشیه برگزاری نمایشگاه پاییزی محصولات خانگی که در مجموعه تاریخی گنبد سبز آغاز به کار کرده است با اشاره به حمایت از مشاغل خانگی گفت: اقدام‌های حمایتی ادامه دار می‌تواند در افزایش فروش محصولات و رونق کسب و کارهای خانگی بانوان بسیار مؤثر باشد.

وی افزود: در برند سازی و به بازار رسانی محصولات از فعالان این عرصه نیز حمایت شود.

رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بانوانی پرتوان و با انگیزه در زمینه تولید محصولات خانگی و اقتصاد خانواده شرکت می‌نمایند تصریح کرد: افرادی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند در واقع بیشتر از انگیزه‌های مالی به دنبال رونق اقتصاد خانواده و استان هستند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته مقرر شده است در مجموعه تاریخی گنبد سبز به صورت مستمر نمایشگاه‌های عرضه محصولات خانگی برپا شود و مردم نیز این مکان را به عنوان محلی برای تأمین برخی محصولات مورد نیاز خود بشناسند.

نیازمند با اشاره به همکاری سازمان بسیج سازندگی استان قم در برپایی این نمایشگاه عنوان کرد: اساتید دانشگاه در آموزش و مدیریت اشتغال از لحاظ فکری به فعالان کسب و کارهای خانگی کمک می‌رسانند و ایده‌های خوبی برای گسترش این مکان‌ها و فضاها دارند تا بتوانند به رونق گرفتن اقتصاد خانواده کمک نمایند.

وی با اشاره به اینکه محصولات متنوع در این نمایشگاه عرضه شده است تاکید کرد: اطلاع رسانی قبل و در زمان برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها از ملزومات استقبال مردمی و حمایت از عرضه کنندگان محصولات است.

منبع: مهر

همچنین ببینید

3467 8776 310x165 - «اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

«اکوالند»: برند جدید لرستان در عرصه تولید بچه ماهی با کیفیتی جهانی

مدیرکل شیلات لرستان گفت: تولید آبزیان در این استان طی فعالیت دولت سیزدهم از ۱۶ هزار به ۳۸ هزار تن افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *