برندسازی محصولات کشاورزی

برندسازی محصولات کشاورزی کاری اقتصادی است

پایگاه خبری دنیای برند، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برند سازی محصولات کشاورزی کاری اقتصادی است و پارک علم و فناوری باید روش‌های نوین فروش را در میان کشاورزان استان ترویج دهد.

حسین مدرس خیابانی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع گلخانه‌ای شهرستان ایرانشهر افزود: با اشاره به اهمیت برندسازی محصولات کشاورزی تولیدی استان گفت: پارک علم و فناوری در جهت گفتمان برندسازی، بازاریابی صادراتی و هدفمند محصولات کشاورزی تلاش کند.

وی بیان کرد: کشاورز، دهقان و زارع ما کار بازاریابی بلد نیست  این افراد در طول سال زحمت را می‌کشند و سود اصلی را دلالان می برند.

وی با اشاره به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان باید به بحث بازاریابی محصولات کشاورزی کمک کند افزود:  ایجاد واحدهای بسته‌بندی محصولات کشاورزی ضروری است و در دنیا محصولات به صورت فله عرضه نمی‌شود.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

امان اله طوقی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان نیز در جریان این بازدید گفت: در مجموع بیش‌از ۳۰۰ هکتار فضای گلخانه در این استان بیشترین کشت خیار و سپس گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای، بادمجان و توت فرنگی بوده است.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *