اپلیکیشن تلوبیون

تلاش مدیران برای بازگرداندن قابلیت دانلود به اپلیکیشن تلوبیون

پایگاه خبری دنیای برند، مدیرعامل تلوبیون گفت: در حال تلاش برای توسعۀ زیرساخت هستیم، با انجام این کار قابلیت دانلود نیز به اپلیکشن باز خواهد گشت.
گروه رادیو و تلویزیون: چند وقتی است تلوبیون قابلیت دانلود برنامه‌، فیلم و سریال‌های خود را برداشته است، اقدامی که باعث ناراحتی مخاطبان این اپلیکیشن که تعداد زیادی از مجری‌های صداوسیما آن را برای مشاهده آرشیو برنامه‌ و سریال‌ها تبلیغ می‌کنند شده است.
احمد خورشیدی مدیرعامل تلوبیون درباره این موضوع گفت: با توجه به افزایش کیفیتی که در اپلیکیشن به وجود آمده است، قابلیت دانلود تلوبیون نیاز به توسعه زیرساخت داردوی افزود: البته الان تمام کسانی که از تلوبیون استفاده می‌کنند با «اینترنت دانلود منیجر» می‌توانند برنامه‌ها را دانلود کنند.مدیرعامل تلوبیون در پایان خاطرنشان کرد: به علت سختی این کار برای کاربران در حال تلاش برای توسعه زیرساخت هستیم، با انجام این کار قابلیت دانلود نیز به اپلیکیشن باز خواهد گشت.
منبع: فارس

همچنین ببینید

Apple Inteligence 1.jpeg 310x165 - اپل به دنبال یار چینی برای هوش مصنوعی: مذاکره با شرکت‌های محلی برای عرضه قابلیت‌های AI در چین

اپل به دنبال یار چینی برای هوش مصنوعی: مذاکره با شرکت‌های محلی برای عرضه قابلیت‌های AI در چین

در حرکتی برای گسترش حضور خود در بازار بزرگ و پرسود چین، اپل ظاهراً مذاکرات خود را با شرکت‌های فناوری چینی آغاز کرده است. هدف این مذاکرات، یافتن شریکی برای ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی اپل در این کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *