آلومینیوم کشور

اقدامی ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه آذربایجان شرقی

پایگاه خبری دنیای برند، وزیر صمت امضاء قرارداد احداث واحد ۷۰ هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت را کاری ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه ارزشمند آذربایجان‌شرقی دانست.

به گزارش شاتا، علیرضا رزم‌حسینی در آیین امضای قرارداد احداث واحد ۷۰ هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ع) با بیان این مطلب، افزود: امروز روز خجسته و ماندگاری برای مردم استان آذربایجان شرقی و مردم زحمتکش خطه سراب است.
وی همچنین تصریح کرد: امضای این قرارداد و احداث این واحد بر اساس مطالعات و تحقیقات گذشته و کار کارشناسی بوده است که تغییر نرخ ارز نیز در این قرارداد با تصویب هیئت دولت لحاظ شده است .
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح به سرعت با لحاظ شدن قیمت نرخ ارز آغاز می‌شود، گفت: البته اقدامات خوبی در خصوص اجرای این طرح پیشتر انجام شده است که امضای این قرارداد تکمیل عملیات اجرایی را تسریع می بخشد.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

گفتنی است که این آیین با حضور رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ع)، نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و معاونان وزارت صمت برگزار شد.

همچنین ببینید

Img20240612123341305 310x165 - رایزنان بازرگانی برای بازاریابی و تقویت تجارت کشور تلاش کنند

رایزنان بازرگانی برای بازاریابی و تقویت تجارت کشور تلاش کنند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تاکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *