1401 report of Tipax brand - گزارش سال 1401 برند تیپاکس

گزارش سال ۱۴۰۱ برند تیپاکس

پایگاه خبری دنیای برند، گزارش سال ۱۴۰۱ برند تیپاکس منشر شد.

تیپاکس در سال ۱۴۰۱، برای جابه‌جایی بسته‌های مشتریان، مسافتی برابر با ۱۱,۱۴۳,۷۸۷,۸۸۴ کیلومتر، معادل ۵۲۰۰ برابر فاصله‌ای که تلسکوپ جیمز وب از زمین طی کرد تا در مدار خود قرار بگیرد، پیمود. این مسافت طی شده، برای خدمت‌رسانی به بیش از ۱۰ میلیون مشتری تیپاکس که جمعیتی معادل با جمعیت کل کشور سوئد است، بود.

 

ثبت رکورد ۱۶۰,۹۲۳ بسته و پاکت در روز توسط تیپاکس

اما این تنها دستاورد تیپاکس در سال ۱۴۰۱ نبود. تیپاکس در سال گذشته موفق شد تا رکورد ۱۶۰,۹۲۳ بسته و پاکت در روز را بشکند که این تعداد شامل ۱۲۸,۵۰۱بسته و ۳۲,۴۲۲ پاکت در روز بود.

تیپاکس مشتری‌مداری را یکی از اصول اولیه هر کسب‌وکاری می‌داند و به‌همین منظور با بالا بردن سطح کیفی خدمات ارسال خود تلاش کرد تا کم‌ترین نارضایتی را از طرف مشتریان داشته باشد؛ به‌طوری‌که تعداد شکایت به خدمت در سال گذشته ۵ شکایت در برابر ۱۰۰۰ بسته ارسالی بود و همین موضوع باعث شد تا رکورد ارسال ۱۰,۸۴۲ فقره قراداد در بهمن ماه از طرف مشتریان وفادار تیپاکس شکسته شود.

یکی از خدمات تیپاکس در راستای حفظ رضایت‌مندی مشتریان درصورت آسیب‌دیدن یا مفقودی احتمالی بسته‌ها، سرویس جبران خسارت است. مشتریان تیپاکس می‌توانند تـا سقف ۶۰ میلیون تومان برای بسته و تا سقف ۱ میلیون تومان برای پاکت، از خدمت جبران خسارت بهره‌مند شوند و این مبلغ برای مشتریان قراردادی بیشتر نیز خواهد بود.

شبکه گسترده نمایندگی‌ها در سراسر کشور، بهره‌مندی از ناوگان لجستیک پیشرفته مجهز به GPS، تنوع خدمات از جمله سرویس ارسال بین‌شهری، ارسال‌ درون‌شهری، ارسال بین‌الملل، تی‌بار برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین و یا خدمات تکمیلی بسته‌بندی، لاکر هوشمند‌، جبران خسارت، لینک پرداخت امن، امکان پرداخت وجه کالا در مقصد، انتخاب نوع پرداخت به‌صورت نقدی، پس‌کرایه یا نقدی-پس‌کرایه، پشتیبانی تلفنی، رهگیری لحظه‌ای و …. تنها گوشه‌ای از خدماتی است که با ارسال بسته از طریق تیپاکس از آنها بهره‌مند خواهید شد.

درج مقالات تخصصی با موضوع لجستیک در وب‌سایت تیپاکس

همچنین تیپاکس در زمینه ترجمه مقالات تخصصی روز دنیا با عنوان تی‌مگ و همچنین انتشار فصلنامه تخصصی تلاش کرده تا اخبار و تازه‌های صنعت پست و لجستیک را در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار دهد.

 

دانلود گزارش سال ۱۴۰۱ برند تیپاکس:

 

دانلود گزارش

 

 

پایان

همچنین ببینید

گزارش سال 1402 برند دیتاک

گزارش سال ۱۴۰۲ برند دیتاک

گزارش سال ۱۴۰۲ برند دیتاک با عنوان «رفتار کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی» منتشر شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *