پاکسان

پاکسان برندهای قابل افتخاری دارد که نباید از آن غافل شد

پایگاه خبری دنیای برند، بنابر اعلام پاکسان، این جلسه روز چهارشنبه چهارم تیرماه سال جاری در محل سالن کنفرانس برند پاکسان با حضور بقائی مدیرعامل و تمامی معاونین و مدیران شرکت پاکسان برگزار شد.

در ابتدای جلسه  و ادامه موضوعات جلسه اول، بخش‌های مختلف آماری داشبرد مدیریت، مورد بررسی و ارزیابی  قرار گرفت. در خصوص مندرجات هر قسمت توسط مدیران آن واحد توضیحاتی درباره میزان تولید، خروج محصولات از کارخانه، ‌میزان بارگیری، میزان فروش در بخش‌های فروش داخلی، صادرات و محصولات صنعتی و… ارائه شد.

به گزارش پاکسان نیوز، در این جلسه هر یک از مدیران، پیشنهادهایی در جهت عملکرد بهتر سازمان ارائه کردند و بقائی در تایید برخی از آن‌ها ضمن ارائه راهکار عملیاتی دستور پیگیری صادر کرد.

در بخش دیگر این جلسه هم‌اندیشی، میلاد شمس معاون بازاریابی و فروش و مدیر این واحد توضیحات و پیشنهادهایی در حوزه توسعه محصول و برند ارائه کردند. در خصوص بخش‌های مختلف این پیشنهاد، تصمیماتی اتخاذ شد.

مدیرعامل برند پاکسان ضمن قدردانی از مدیران بخش‌های گوناگون، پویایی و توجه هر بخش به عملکرد سایر قسمت‌ها را، مسیر موفقیت شرکت معرفی کرد و گفت: جلسات هم‌اندیشی علاوه بر مشخص کردن رویه کاری هر واحد، دیگر بخش‌ها را نسبت به عملکرد سایر واحدها آشنا می‌کند.

بقائی با اشاره به اهمیت این نشست‌ها افزود: از دل این جلسات است که ایده‌ها، نوآوری‌ها و برنامه‌های جدید و… شکوفا می‌شود.

پایان

همچنین ببینید

63066263 310x165 - ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

دو روز پیش بود که ایلان ماسک شرکت‌های اپل و اوپن‌ای‌آی را به دلیل آنچه «نقض امنیتی غیرقابل قبول» خواند، تهدید به شکایت کرد و حالا اوپن‌ای‌آی در مقام پاسخ برآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *