62881789 660x330 - پارک پردیس میزبان المپیک فناوری در ۵ حوزه فناوری‌های نوظهور

پارک پردیس میزبان المپیک فناوری در ۵ حوزه فناوری‌های نوظهور

معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس از تلاش این معاونت برای توسعه سرمایه انسانی پارک در کنار آموزش نیروها و برگزاری رویدادهای فناوری در پارک خبر داد و گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ برنامه مستمر و رویداد در حوزه توسعه نوآوری در پارک فناوری پردیس انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، مجتبی جباری پور با اشاره به برگزاری بیش از شش رویداد توانمندسازی با عنوان “صدف” در سال ۱۴۰۲ در این پارک گفت: این رویدادها به منظور افزایش توانمندی و مهارت افزایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اشتغال در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برگزار شده است.

وی افزود: بوت کمپ‌های تخصصی و مسابقات تخصصی فناوری نیز از دیگر برنامه‌های این معاونت برای رشد و توسعه نوآوری است. در سال ۱۴۰۲، رویداد صدف جاب میت، بوت کمپ تخصصی مکانیک و المپیک فناوری در دو حوزه فناورانه هوش مصنوعی و امنیت سایبری برگزار شد. المپیک فناوری پارک فناوری پردیس نیز سال آینده در پنج حوزه هوش مصنوعی، امنیت سایبری، برنامه‌نویسی، رباتیک و پهپاد برگزار می‌شود.

جباری پور با اشاره به ایجاد مرکز توسعه سرمایه انسانی در پارک فناوری پردیس، جذب و آموزش نیروی انسانی را دو هدف اصلی این مرکز نام برد و یاداور شد: برگزاری دو رویداد ملی صنعت دانش بنیان با محوریت حوزه سلامت و تجارت فناوری از دیگر فعالیت‌های این معاونت در سال جاری است. رویداد صنعت دانش بنیان با هدف معرفی توانمندی‌های شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در حوزه سلامت و با حضور وزرای صمت و بهداشت و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور برگزار شد. 

معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس در اردیبهشت ۱۴۰۲ را از دیگر فعالیت‌های این معاونت عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه که با حضور بیش از ۴۵۰ مشارکت کننده از زیست بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی و… برگزار شد، ۲۰ رویداد جانبی با موضوعات مرتبط با فناوری و نوآوری اجرا شد که بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفری را در پی داشت.

جباری پور گفت: سیزدهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس نیز اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود که ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه تا فرودین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وی طراحی نشان تجاری پارک فناوری پردیس، توسط مرکز توسعه تجارت را گامی موثر در ایجاد اعتماد برای مصرف کنندگان محصولات دانش بنیان برشمرد و افزود: این نشان در دو سطح تأیید کیفیت و تضمین کیفیت محصولات شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس به توسعه بازار محصولات دانش بنیان کمک می‌کند. این نشان تاکنون به تعدادی از محصولات شرکت‌های عضو پارک اعطاء شده است.

جباری پور در خصوص فعالیت‌های شبکه فن بازار ملی ایران نیز گفت: برگزاری نشست‌های کارگزاران شبکه ملی فن بازار، آغاز به کار فن بازار منطقه‌ای تهران، عرضه ۹۷۴ محصول فناورانه حوزه سلامت در فن‌بازار ملی ایران و تحقق بیش از هزار میلیارد تومان همرسانی ۱۴۰۲ توسط شبکه فن بازار ملی ایران از جمله فعالیت‌های این شبکه در سال ۱۴۰۲ بود.

پایان

همچنین ببینید

63109063 310x165 - عرضه مستربچ‌هایی که موجب تقویت پلی‌اورتان می‌شود

عرضه مستربچ‌هایی که موجب تقویت پلی‌اورتان می‌شود

شرکت بلک سوان گرافن(Black Swan Graphene Inc) از عرضه چهارمین محصول تجاری خود خبر داد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *