62654875 660x330 - موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح هوشمندسازی مرغداری در کمتر از یک هفته

موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح هوشمندسازی مرغداری در کمتر از یک هفته

طرح دانش‌بنیان «سیستم اتوماسیون و هوشمندسازی مرغداری» به عنوان برنده قسمت بیست‌ویکم مسابقه تلویزیونی شکوفا توسط ۲۱۰ سرمایه‌گذار در کمتر از یک هفته موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۶ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، بیست‌ویکمین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی شکوفا با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان با طرح‌های «سیستم اتوماسیون و هوشمندسازی مرغداری»، «تولید و طراحی نقشه» و «تولید ضدعفونی‌کننده‌های غیرشیمیایی»از شبکه یک سیما پخش شد.

شرکت دانش‌بنیان ارائه‌کننده طرح «سیستم اتوماسیون و هوشمندسازی واحدهای مرغداری» با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت‌کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب شد و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تأمین مالی جمعی هم‌آفرین (hamafarin.ir) قرار گرفت. 

میزان سرمایه درخواستی این شرکت دانش‌بنیان از استان کردستان برای اجرای این طرح ۶ میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه ۱۲ ماه و میزان سود پیش‌بینی‌شده ۳۶ درصد بود. 

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، این طرح توسط ۲۱۰ سرمایه‌گذار در کمتر از یک هفته موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۶ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

پایان

همچنین ببینید

62847434 310x165 - توسعه روشی برای بهبود مصرف انرژی در دستگاه‌های مخابراتی

توسعه روشی برای بهبود مصرف انرژی در دستگاه‌های مخابراتی

محقق ایرانی دانشگاه استنفورد با همکاری بنیاد علم ایران روشی را برای مدیریت و کنترل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *